Dizainerio profesija

2021-05-10 01:26   Peržiūros : 730   Spausdinti


Dėl jūsų meilės spalvoms, meniškos akies ir nepriekaištingo stiliaus pojūčio žmonės jus laiko kūrybiškais. Jaučiatės įkvėpti ir jums patinka išreikšti savo originalumą, sukurti vizualiai patrauklią aplinką, puikiai tai galite atskleisti mokydamiesi dizainerio profesijos.

Dizainerio profesija suteikia jums iššūkių, suteikia galimybių kurti, atskleisti save ir pajusti pasitenkinimą atlikus užduotį bei matant savo darbo rezultatus.

Tiesa sakant, dizainerio profesiją sudaro keli aspektai, ji reikalauja komunikacinių, techninių, analitinių, meninių ir reklamos įgūdžių. Populiariausios dizaino profesijos kryptys yra: želdynų dizainas, interjero dizainas, mados dizainas ir grafikos dizainas.

Želdynų dizainerio profesija

 

Želdynų dizainerio profesija

Gal nuo vaikystės domėtis augalais? Mėgstate prižiūrėti gėles? Patinka gražinti aplinką? Svajojate dirbti su augalais? Visa tai - kaip tinkamai prižiūrėti augalus, dekoruoti kraštovaizdį, galite išmokti studijuodami želdynų dizainą. Šita profesija puikiai jums tiks, jei esate gamtos mylėtojai. Taip pat, studijuodami želdyno dizainą, išmoksite derinti spalvas, gamtą ir estetiškos aplinkos elementus.

Renkantis studijas labai svarbu atsižvelgti į jų kokybę. Jei norite tapti želdyno dizaineriais, jums padėti gali "Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija". Studijuodami išmoksite svarbiausių dalykų, kurie padės jums tapti gerais želdyno dizaino profesionalais.

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje studijuodami želdynų dizaino specialybę, išmoksite:

 • Kurti medelynus ir auginti dekoratyvinius, sodo ir vaistinius augalus.
 • Rengti želdynų projektus, naudojant modernias informacines technologijas.
 • Rengti parkų įrengimo, tvarkymo ir pertvarkymo projektus.
 • Organizuoti dekoratyvinių želdinių apsaugą nuo ligų ir kenkėjų.
 • Organizuoti želdynų inžinerijos darbus ir kurti mažąją architektūrą.
 • Organizuoti miesto želdynų tvarkymo ir rekonstrukcijos darbus.
 • Kurtifloristines kompozicijas ir fitodizainą ir kt.

Baigę želdynų dizaino specialybės studijas, galėsite dirbti aplinkos  tvarkymo įmonėse, medelynuose, gėlininkystės ūkiuose, botanikos soduose, nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose arba patys kurti želdynų tvarkymo ar fitodizaino verslus.

Želdynų dizainas

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija turi savo išskirtinumų:

 

 1. Dėstytojų kolektyvas suburtas iš žmonių, turinčių praktinės patirties ir teorinių žinių.
 2. Vieninteliai Lietuvoje turi mažosios architektūros mokomuosius modulius,  laboratoriją, kuri skirta hidroponinės sistemos demonstravimui ir praktiniam mokymui.
 3. Projektavimui  naudojama šios kompiuterinės programos: Lumion, AutoCad, Garden Composer, GoogleSketchUp.
 4. Turi įrenginį miško ir dekoratyvinių augalų dauginimui bei auginimui, taikant reguliuojamo mikroklimato  procesus, edukacinę fitobazę ir kt.  Praktikos metu lankosi arboretume, medelyne ir kt.  (VĮ Valstybinių miškų urėdijos Dubravos regioninis padalinys).

 

Želdynų dizaino studijos

Buvusios absolventės Deimantė ir Ieva mielai pasidalino savo  studijų Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje patirtimi:

Deimantė:

Dvyliktoje klasėje 100-u procentų  nežinojau, kur stoti ir ką norėsiu ateityje studijuoti, o vėliau dirbti, bet išanalizavus savo pomėgius priėmiau sprendimą pabandyti želdynų dizainą. Apie pačią profesiją nebuvau girdėjusi daug informacijos, bet, ieškant mokslo įstaigų, kuriose tokios studijos yra, rasti aprašymai sudomino ir galutinai nusprendžiau stoti į želdynų dizainą.

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją pasirinkau ir dėl jos lokacijos, gamtos, supančios kolegiją, augalų kolekcijų bei gerų atsiliepimų iš aplinkinių.

Kolegijoje suteikiami visi pagrindai reikalingi šiai specialybei. Pradedant dendrologinėmis žiniomis, dirvožemio savybėmis, komponavimo principais, baigiant pačių apželdinimo projektų vystymu, sąmatų skaičiavimu ir pan. Labai svarbu šioje srityje praktikos, kurioms kolegija skiria daug dėmesio, to dėka išgirsta informacija pritaikoma realybėje. Visi dėstytojai kompetentingi ir visada atsakydavo į iškilusius klausimus, visada padėdavo susidūrus su sunkumais. Ačiū jiems.

Atėjus vasaros praktikai, su jokiais sunkumais man neteko susidurti, nes jau žinojau, kur atliksiu praktiką, o tiems studentams, kuriems iškilo problemų ieškant praktikos vietos, padėjo katedros vedėja, nukreipdama į įmones, kurios užsiima apželdinimo darbais.

Po studijų, darbo ilgai ieškoti nereikėjo, nes grįžau į įmonę, kurioje atlikau praktiką ir šioje įmonėje dirbu iki šios dienos.

O įgytas žinias kolegijoje pritaikau beveik kiekvieną dieną, tiek parinkdama augalus tinkamam dirvožemio tipui, tiek juos komponuodama, kurdama projektinius sprendimus ir pan. Kitaip tariant, kolegijoje dirbantys dėstytojai suteikia žinių pagrindus, o vėliau šias žinias galima išplėsti realiai dirbant.

Tikrai rekomenduoju čia mokytis,  mano manymu, kolegijoje dirba savo darbui atsidavę, kompetetingi žmonės, tad tiems, kurie mato savo ateitį susietą su gamta, tikrai galiu rekomenduoti .Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją".

 

Ieva:

"Kadangi esu baigusi VGTU Inžinerinės architektūros studijas, pastebėjau, kad projektuojant pastatus labai mažai dėmesio skiriama pačiam sklypui, jo dizainui ir architektūriniams sprendimams, kurie sujungia pastatą su jį supančia aplinka. Jau studijuojant universitete pagalvodavau, kad labiau norėčiau projektuoti pastatų aplinką, erdves, supančias gyvenamuosius namus, sukuriant architektūros ir aplinkos dizaino visumą, atitinkančią žmonių poreikius. Todėl baigusi studijas ieškojau, kur galėčiau išmokti projektuoti kraštovaizdį, daug domėjausi, ieškojau ir labiausiai dėmesį patraukė Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, galinti pasiūlyti daug praktinių užsiėmimų, turinti patyrusius dėstytojus - savo srities specialistus bei šalia kolegijos esanti gamta, parkas su įvairiausiais augalais, Kauno marios.

Išmokau, galima sakyti, visų pagrindinių ir esminių dalykų, kurių reikia kraštovaizdžio projektuotojui. Naudingiausia buvo pažinti augalus realybėje, vaikštant parke, juos apžiūrint ir analizuojant, o ne iš vadovėlių. Praktiniai užsiėmimai taip pat davė daug naudos, kadangi tiesiogiai galėdavau susidurti su specialybe realiuose sklypuose, apžiūrėti įgyvendintus ir ruošiamus įgyvendinti projektus bei prisidėti prie jų priežiūros ar įgyvendinimo.

Ieškoti praktikos tikrai nebuvo sunku, nes, kaip jau minėjau, kolegijos dėstytojai - savo sričių specialistai, turintys ryšių įmonėse, kurios maloniai priima atlikti praktiką.

Visas žinias, įgytas kolegijoje, susijusias su specialybe, tikrai pritaikau, ypač tokias kaip augalų ir jiems reikalingų sąlygų pažinimas, augalų derinimo ir kompozicijos principai, želdinių priežiūros ir įrengimo žinios.

Studijas Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje rekomenduočiau, tiems, kurie savo ateitį nori sieti su aplinka ir gamta".

Želdynų dizaineris

 

Interjero dizainerio profesija

Interjero dizaineriai dirba su vidaus erdvėmis, kuria estetiškai patrauklų vaizdą. Jie parenka spalvų schemas, baldus, grindų dangas, apšvietimą ir visus kitus kambarių ar patalpų lementus.

Nors kai kurie eskizuoja savo idėjas  ranka, daugelis interjero dizainerių  naudoja projektavimo (CAD) programinę įrangą, kurioje kuria klientui interjero dizainą. Taip pat viso projektavimo metu interjero dizaineriai dažnai naudoja pastatų informacijos modeliavimo (BIM) programinę įrangą, kad sukurtų trimatę vizualizaciją, apimančią tokius konstrukcijos elementus kaip sienos ar stogai.

Interjero dizainerio darbas paprastai apima šiuos veiksmus:

 • Naujų projektų paieška ir siūlymas;
 • Nustato užsakovo tikslus ir reikalavimus projektui;
 • Apsvarsto, kaip bus naudojama erdvė;
 • Pateikia preliminarius projekto planus, įskaitant elektros ir pertvarų išdėstymą;
 • Nurodo medžiagas ir baldų išdėstymą, pvz: apšvietimą, baldus, sienų apdailą, grindų dangą;
 • Pateikia medžiagų užsakymus ir prižiūri dizaino elementų montavimą;
 • Stebi statybas ir derina jas su bendrais rangovais, kad įgyvendintų projekto planus ir specifikacijas;

Kuriant interjero dizaino projekto grafiką labai svarbu įvertinti projekto išlaidas. Taip pat interjero dizaineriai glaudžiai bendradarbiauja su architektais, statybos inžinieriais, mechanikos inžinieriais, statybos darbininkais ir pagalbininkais, norėdami užtikrinti, kad vidaus erdvės būtų įrengtos pagal planą.

Jei mėgstate pertvarkyti kambarius, derinti spalvas ir baldus, tai ši profesija kaip tik jums!

Interjeros dizainerė Laura savo kelią pradėjo sėkmingai. Nuo vaikystės jai patiko puošti namus, derinti daiktus tarpusavyje. Ji puikiai žinojo, kad nori studijuoti interjero dizainą. Laura būdama mokinė savo piešinius talpindavo socialinėje erdvėje Instagram ir sulaukdavo nemažai dėmesio. Ją pastebėjo interjero dizaino įmonė ir pakvietė prisijungti prie jų komandos. Būdama mokinė ji nebijo iššūkių ir šiuo metu ji sėkmingai dirba nterjeros dizainere.

 

Mados dizainerio profesija

Mados dizaineriai dažniausiai  yra kūrybingi, novatoriški ir ryžtingi žmonės, turintys žinių ir supratimą apie mados rinkos reikalavimus. Mados dizaineriai turi būti suinteresuoti mokytis naujų dalykų ir skaityti žurnalus, knygas apie mados dizaino istoriją ir naujas tendencijas.

Mados dizaino profesija apima įgūdžių rinkinį, pradedant rinkos tyrimais ir kūrybiškumu, baigiant eskizais ir audinių pasirinkimu. Norėdami būti sėkmingais mados dizaineriai turite gerai suprasti auditorijos gyvenimo būdą, klientų poreikius ir reikalavimus.

Mados kūryba, vadinama mados dizainu,  yra menas sugalvoti (diegti) naujoves ar suteikti grožį drabužiui, naudojant tam tikrus aksesuarus.

Mados dizainerio darbas apima mados idėjų eskizavimą, drabužių sukirpimą, siuvimo įgūdžius,  kad būtų galima tobulinti, piešimo modelius drabužiams kurti, audinių parinkimą ir visus specialius drabužių priedus bei žurnalų skaitymą, kad neatsiliktumėte nuo naujausių tendencijų.

Yra kelios mados dizainerių darbo specializacijos, kurias galima rinktis:

 • Mados koordinatorius (rūpinasi prekės ženklo reklama ir akcijomis. Jie glaudžiai bendradarbiauja su audinių pardavėjais, kad turėtų informacijos apie produktus);
 • Mados stilistas (jo darbas yra parinkti tinkamus kūrinius iš drabužių spintos ar iš dizainerio kolekcijos, kurie tiktų kliento charakteriui, figūros proporcijoms);
 • Mados konsultantas (atidžiai stebi naujausias rinkos tendencijas);
 • Tekstilės dizaineris (atsakingas už2D raštus, tiek pasikartojančius, tiek unikalius megztus raštus, pynimo, margintus audinius, už jų kūrimą);
 • Piešimo padėjėjas (atsakingas už pristatomų drabužių techninių eskizų sudarymą. Šie eskizai naudojami kaip drabužių projektavimo ir gamybos specifikacijos);

Mados dizaino profilių yra daug,  tad, jei patinka mados, tikrai rasite tinkamą pasirinkimą.

Karolis būdamas paauglys jau turėjo savo aprangos  stilių, jam patiko rūbus kurti. Dauguma jo nešiojamų rūbų buvo jo paties kurti. Gatvėje visada išsiskyrė savo stiliumi. Baigės mokyklą nusprendė studijuoti dizainerio profesiją. Karoliui studijuoti nebuvo sunku, jis iš prigimties kūrybška asmenybė. Baiges studijas išvyko dirbti į Angliją, šiuo metu jis turi atsidaręs savo parduotuvę, kurioje pardavinėja savo kurtus rūbus.

 

Grafikos dizainerio profesija

Viena iš dažniausiai pasitaikančių dizaino atmainų yra grafikos dizaineris. Šios srities profesionalai kuria vaizdines koncepcijas naudodamiesi kompiuterio programine įranga ar rankomis, kad parduotų idėjas, kurios įkvepia, informuoja ir sužavi vartotojus. Jie kuria daugelyje sričių - rinkodaros užtikrinimo priemones, reklamas, spausdintas brošiūras, žurnalus, produktų, iliustracijas, prekės ženklo tapatybės ir interneto svetainių dizainus.

Jie sujungia techninius įgūdžius su meniniais sugebėjimais sukurti dizainą, atitinkantį pasirinktą auditoriją.

Grafikos dizaineriai gali dirbti savarankiškai kaip laisvai samdomi darbuotojai ar rangovai, įmonėje ar agentūroje.

Grafikos dizaineriai paprastai atlieka šiuos veiksmus:

 • Susitinka su klientais ar meno vadovais, kad nustatytų projekto tikslus ir apimtį;
 • Norėdami kurti dizainą, naudoja skaitmeninės iliustracijas, nuotraukų redagavimo programinę įrangą;
 • Kuria vaizdinius elementus, tokius kaip logotipai, originalūs vaizdai ir iliustracijos, kurie padeda pateikti norimą pranešimą;
 • Kuria maketus ir parenka spalvas, vaizdus ir šriftus, kuriuos naudosite dizaine;
 • Pateikia dizaino koncepcijas klientams ar meno vadovams;
 • Prieš spausdinant ar skelbiant, peržiūri ar nėra klaidų.

Grafikos dizaineriai dirba tiek su tekstu, tiek su vaizdu. Jie dažnai renkasi antraščių ir teksto tipą, šriftą, dydį, spalvą ir eilutės ilgį. Taip pat nusprendžia, kaip vaizdai ir tekstas bus suderinti tinklalapyje.

Naudodami tekstą maketuose, grafikos dizaineriai glaudžiai bendradarbiauja su rašytojais, kurie pasirenka žodžius ir nusprendžia, ar žodžiai bus dedami į pastraipas, sąrašus ar lenteles.

Naudodami vaizdus, tekstą ir spalvas, grafikos dizaineriai gali statistinius duomenis paversti vaizdine grafika ir diagramomis, o tai gali padaryti sudėtingesnes idėjas lengviau suprantamas.

Grafikos dizainas yra svarbus produktų rinkodarai ir pardavimui, taip pat yra labai svarbus brošiūrų ir logotipų komponentas. Todėl grafikos dizaineriai, dar vadinami grafikais ar komunikacijos dizaineriais.

Jei domiesi rinkodara ir esi meniška asmenybė, tai grafikos dizainerio profesija kaip tik tau!

Karolinos istorija įkvėpianti. Po mokyklos nusprendė studijuoti mediciną. Studijos jai patiko. Laisvalaikiais ji kurdavo dizainą tėčio įmonės produkcijai. Kūryba po truputi tapo artimesnė Karolinai nei medicina. Draugų palaikoma ji nusprendė  palikti medicinos studijas ir studijuoti grafikos dizainą. Šiuo metu ji studijuoja ir dirba grafikos dizainere ir  sako: "Nebijokite sekti savo svajonių, jos pildosi".


Kategorijos: Studijos, mokslai, studentų renginiai, Aukštosios mokyklos, Kolegijos
Anonsas.lt naujienlaiškio prenumerata

Sužinok naujausias mados tendencijas, geriausius receptus, kelionių ir laisvalaikio idėjas! UŽSIPRENUMERUOK!

anonsas.lt pristato
Anonsas.lt pristato
Kaip dažyti plaukus?

Atsako ir pataria plaukų SPA terapeutė Rita Liutikienė

Vynuoginių sraigių patiekalai Geriausi vynuoginių sraigių receptai

Kaip paruošti vynuogines sraiges, geriausi vynuoginių sraigių receptai

Autizmas Autizmas: kaip padėti ir vaikams, ir tėvams?

Šis sutrikimas gali išsivystyti tiek dėl genų įtakos, tiek dėl įvairių aplinkos veiksnių.

kaip paruošti savo dviratį naujam sezonui?' Gamtai draugiškų kelionių metas: kaip paruošti savo dviratį naujam sezonui?

Pastaraisiais metais pastebimai išaugęs dviračių populiarumas lemia dar didesnį susidomėjimą pažintiniais takais, pajūriu ir užmiesčio maršrutais. Planuojantiems pratęsti savo kasmetinių kelionių tradiciją verta išsyk pasirūpinti ir apžiūrėti gamtai draugiškas transporto priemones ir taip visų išvykų metu užtikrinti tik pačias geriausias emocijas.

Geriausios kulinarinės laidos ir kanalai Geriausios kulinarinės laidos ir kanalai

Populiariausios kulinarinės laidos ir kanalai

Geriausi dokumentiniai filmai ir serialai Geriausi dokumentiniai filmai ir serialai

Populiariausi dokumentiniai filmai ir serialai

Vaiko vystymasis Sutrikęs vaiko vystymasis

Tėvai su didžiausiu džiaugsmu stebi savo atžalos raidą: kuomet mažylis ima reaguoti į suaugusių žmonių balsą, pradeda daugiau šypsotis, juokiasi kai su juo žaidžiama, ima šliaužioti, galiausiai - žengia pirmą žingsnį, ištaria pirmą žodį, – visa tai tėvams sukelia daugybę pačių geriausių, pozityvių jausmų... Kur kas liūdniau būna tuomet, kai vaiko vystymasis sutrinka ir visa tai ima kelti nerimą...

Lynų žvejyba Lynų žvejyba

Kaip gaudyti lynus, lynų žūklė, masalai, pašarai, žvejybos vietos ir įranga lynų žvejybai

Geriausi distopiniai serialai Geriausi distopiniai serialai

Populiariausi distopiniai ir apokaliptiniai serialai.

antsvoris Mityba po bariatrinių operacijų

Chirurginis būdas kovojant su nutukimu gali būti vienintelis siekiant pagerinti sveikatą ir savijautą. Šiuo būdu gydomas tik didelio laipsnio nutukimas, kai kiti metodai yra neveiksmingi. Bariatrinės operacijos pasiekia ilgalaikį kūno masės sumažėjimą ir gydo su nutukimu susijusias ligas.

Geriausi detektyviniai serialai Geriausi detektyviniai serialai

Populiariausi kriminaliniai serialai, kurie seka legendinius taisyklių laužytojus, sudėtingus detektyvus ir išorines žmogaus prigimties ribas.

Vaiko mityba nuo gimimo iki 1 metų Vaiko mityba nuo gimimo iki 1 metų

Teisinga vaiko mityba kol jam sukaks 1 metai

Karosų žvejyba Karosų žvejyba

Kaip žvejoti karosus, pašarai ir masalai karosams.

Žvejyba dugnine meškere Dugninės žvejybos meškerė

Kaip išsirinkti meškerę ir įrangą dugninei žvejybai

Geriausi komedijos serialai Geriausi komedijos serialai

Populiariausi serialai komedijos nuotaikai pakelti.

Dovana mamai Geriausios dovanų idėjos mamai

Kaip išrinkti geriausią dovaną mamai motinos dienos progai

Žiobrių žvejyba Žiobrių žvejyba

Kaip žvejoti žiobrius, kur žvejoti žiobrius, meškerės, pašarai, sistemėlės, masalai žiobriams

Mistiniai serialai Geriausi mistiniai serialai

Populiariausi mistiniai serialai, geriausi visų laikų serialai su mistika.

Vaiko maitinimas Kūdikio maitinimas po žindymo

Nors visavertė mityba svarbi visą vaikystę, ypatingą dėmesį reikėtų skirti vaiko iki trejų metų racionui, nes būtent šiuo laikotarpiu vaiko raida ir augimas - sparčiausi.

Madingi 2022 plauku dazymai Madingi 2022 plaukų dažymai

Madingi 2022 plaukų dažymai, 2022 metų plaukų dažymo tendencijos, madingos plaukų spalvos 2022

Geriausi romantiniai serialai Geriausi romantiniai serialai

Populiariausi romantiniai serialai, kurie suteiks jaukumo ir įkvėps meilei.

maitinimasis zindant Maitinimasis žindymo metu

Tapusios mamomis moterys domisi, kokia turėtų būti mityba maitinant kūdikį krūtimi.

Madingi trumpu plauku kirpimai 2022 Madingi trumpų plaukų kirpimai 2022

Madingos trumpų plaukų šukuosenos 2022, naujausi, stilingi trumpi kirpimai

kūdikio maitinimas Kūdikio maitinimas

Kaip maitinti kūdikį skirtingais brandos etapais.

Geriausi veiksmo serialai Geriausi veiksmo serialai

Populiariausi veiksmo serialai, kurie prikaustys dėmesį.

Madingi 2022 metu plauku kirpimai Madingi 2022 metų plaukų kirpimai

Madingi plaukų kirpimai 2022 metais, madingos šukuosenos 2022 metais, plaukų kirpimas, šukuosenos, madingiausi kirpimai

Biskvitinis obuoliu pyragas Biskvitinis obuolių pyragas

Biskvitinis obuolių pyragas, biskvitinio obuolių pyrago receptas, biskvitinio obuolių pyrago gaminimas. Kaip pagaminti biskvitinį obuolių pyragą

Kūdikio kraitelis Kūdikio kraitelis

Kaip turėtų atrodyti kūdikio kraitelis?

Populiariausi siaubo filmai Geriausi siaubo filmai

Norintiems aštresnių pojūčių paruošėme naują išbandymų sąrašą. Pristatome geriausius siaubo filmus, kurie patikrins ir šalčiausius nervus.

Katastrofų filmai Geriausi katastrofų filmai

Populiariausi visų laikų katastrofų filmai apie nelaimes - nuo ateivių ir žemės drebėjimų iki gaisrų ir potvynių.

Nekilnojamo turto specialistas Nekilnojamo turto specialisto profesija

Nekilnojamo turto brokerio profesija, matininko profesija

Anonsas.lt pristato
Dalia Dulkienė Dalia Dulkienė

Dalios receptų knyga

neringos blogas Neringa L.

Neringos receptų knyga

Galina Jagello

Maisto patiekalų receptų knyga

Ten Walls ir LVSO koncertas

rugpjūčio 22:00 Trakuose "trakų pilis" Ten Walls ir LVSO koncertas

Donatas Montvydas koncertas Donatas Montvydas koncertas

gruodžio 25d. 20:00 Vilniuje "loftas" Donatas Montvydas koncertas

Kalėdos sostinėje (2018) Kalėdos sostinėje (2018)

gruodžio 1d 17:00 Vilniuje "Katedros aikštė" Kalėdos sostinėje (2018)

Orkestras Lords Of The Sound Music is coming Orkestras „Lords Of The Sound“: Music is coming

Lapkričio 20d. Vilniuje "Compensa" Orkestras „Lords Of The Sound“: Music is coming

Naujieji Metai Poliarizuoti Stiklai Eina Eina Festivalis Naujieji Metai | Poliarizuoti Stiklai "Eina Eina Festivalis"

gruodžio 31d. Vilniuje "tamsta kulbas" Naujieji Metai | Poliarizuoti Stiklai "Eina Eina Festivalis"

ERRORAI l premjera ERRORAI l premjera*

Gruodžio 9d. Vilniuje "meno fortas" ERRORAI l premjera*

Skamp20 Skamp20

Vilniuje "siemens arena" 2018 12 26d Skamp20

Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme

Vilniuje "siemens arena" 2019 sausio 4d Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme

VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE

Vilniuje 'Jazz cellar 11" VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE

Viktorija Gečytė Quintet Viktorija Gečytė Quintet

Vilniuje "Jazz cellar "Viktorija Gečytė Quintet