Dizainerio profesija

2021-05-10 01:26   Peržiūros : 780   Spausdinti


Dėl jūsų meilės spalvoms, meniškos akies ir nepriekaištingo stiliaus pojūčio žmonės jus laiko kūrybiškais. Jaučiatės įkvėpti ir jums patinka išreikšti savo originalumą, sukurti vizualiai patrauklią aplinką, puikiai tai galite atskleisti mokydamiesi dizainerio profesijos.

Dizainerio profesija suteikia jums iššūkių, suteikia galimybių kurti, atskleisti save ir pajusti pasitenkinimą atlikus užduotį bei matant savo darbo rezultatus.

Tiesa sakant, dizainerio profesiją sudaro keli aspektai, ji reikalauja komunikacinių, techninių, analitinių, meninių ir reklamos įgūdžių. Populiariausios dizaino profesijos kryptys yra: želdynų dizainas, interjero dizainas, mados dizainas ir grafikos dizainas.

Želdynų dizainerio profesija

 

Želdynų dizainerio profesija

Gal nuo vaikystės domėtis augalais? Mėgstate prižiūrėti gėles? Patinka gražinti aplinką? Svajojate dirbti su augalais? Visa tai - kaip tinkamai prižiūrėti augalus, dekoruoti kraštovaizdį, galite išmokti studijuodami želdynų dizainą. Šita profesija puikiai jums tiks, jei esate gamtos mylėtojai. Taip pat, studijuodami želdyno dizainą, išmoksite derinti spalvas, gamtą ir estetiškos aplinkos elementus.

Renkantis studijas labai svarbu atsižvelgti į jų kokybę. Jei norite tapti želdyno dizaineriais, jums padėti gali "Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija". Studijuodami išmoksite svarbiausių dalykų, kurie padės jums tapti gerais želdyno dizaino profesionalais.

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje studijuodami želdynų dizaino specialybę, išmoksite:

 • Kurti medelynus ir auginti dekoratyvinius, sodo ir vaistinius augalus.
 • Rengti želdynų projektus, naudojant modernias informacines technologijas.
 • Rengti parkų įrengimo, tvarkymo ir pertvarkymo projektus.
 • Organizuoti dekoratyvinių želdinių apsaugą nuo ligų ir kenkėjų.
 • Organizuoti želdynų inžinerijos darbus ir kurti mažąją architektūrą.
 • Organizuoti miesto želdynų tvarkymo ir rekonstrukcijos darbus.
 • Kurtifloristines kompozicijas ir fitodizainą ir kt.

Baigę želdynų dizaino specialybės studijas, galėsite dirbti aplinkos  tvarkymo įmonėse, medelynuose, gėlininkystės ūkiuose, botanikos soduose, nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose arba patys kurti želdynų tvarkymo ar fitodizaino verslus.

Želdynų dizainas

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija turi savo išskirtinumų:

 

 1. Dėstytojų kolektyvas suburtas iš žmonių, turinčių praktinės patirties ir teorinių žinių.
 2. Vieninteliai Lietuvoje turi mažosios architektūros mokomuosius modulius,  laboratoriją, kuri skirta hidroponinės sistemos demonstravimui ir praktiniam mokymui.
 3. Projektavimui  naudojama šios kompiuterinės programos: Lumion, AutoCad, Garden Composer, GoogleSketchUp.
 4. Turi įrenginį miško ir dekoratyvinių augalų dauginimui bei auginimui, taikant reguliuojamo mikroklimato  procesus, edukacinę fitobazę ir kt.  Praktikos metu lankosi arboretume, medelyne ir kt.  (VĮ Valstybinių miškų urėdijos Dubravos regioninis padalinys).

 

Želdynų dizaino studijos

Buvusios absolventės Deimantė ir Ieva mielai pasidalino savo  studijų Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje patirtimi:

Deimantė:

Dvyliktoje klasėje 100-u procentų  nežinojau, kur stoti ir ką norėsiu ateityje studijuoti, o vėliau dirbti, bet išanalizavus savo pomėgius priėmiau sprendimą pabandyti želdynų dizainą. Apie pačią profesiją nebuvau girdėjusi daug informacijos, bet, ieškant mokslo įstaigų, kuriose tokios studijos yra, rasti aprašymai sudomino ir galutinai nusprendžiau stoti į želdynų dizainą.

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją pasirinkau ir dėl jos lokacijos, gamtos, supančios kolegiją, augalų kolekcijų bei gerų atsiliepimų iš aplinkinių.

Kolegijoje suteikiami visi pagrindai reikalingi šiai specialybei. Pradedant dendrologinėmis žiniomis, dirvožemio savybėmis, komponavimo principais, baigiant pačių apželdinimo projektų vystymu, sąmatų skaičiavimu ir pan. Labai svarbu šioje srityje praktikos, kurioms kolegija skiria daug dėmesio, to dėka išgirsta informacija pritaikoma realybėje. Visi dėstytojai kompetentingi ir visada atsakydavo į iškilusius klausimus, visada padėdavo susidūrus su sunkumais. Ačiū jiems.

Atėjus vasaros praktikai, su jokiais sunkumais man neteko susidurti, nes jau žinojau, kur atliksiu praktiką, o tiems studentams, kuriems iškilo problemų ieškant praktikos vietos, padėjo katedros vedėja, nukreipdama į įmones, kurios užsiima apželdinimo darbais.

Po studijų, darbo ilgai ieškoti nereikėjo, nes grįžau į įmonę, kurioje atlikau praktiką ir šioje įmonėje dirbu iki šios dienos.

O įgytas žinias kolegijoje pritaikau beveik kiekvieną dieną, tiek parinkdama augalus tinkamam dirvožemio tipui, tiek juos komponuodama, kurdama projektinius sprendimus ir pan. Kitaip tariant, kolegijoje dirbantys dėstytojai suteikia žinių pagrindus, o vėliau šias žinias galima išplėsti realiai dirbant.

Tikrai rekomenduoju čia mokytis,  mano manymu, kolegijoje dirba savo darbui atsidavę, kompetetingi žmonės, tad tiems, kurie mato savo ateitį susietą su gamta, tikrai galiu rekomenduoti .Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją".

 

Ieva:

"Kadangi esu baigusi VGTU Inžinerinės architektūros studijas, pastebėjau, kad projektuojant pastatus labai mažai dėmesio skiriama pačiam sklypui, jo dizainui ir architektūriniams sprendimams, kurie sujungia pastatą su jį supančia aplinka. Jau studijuojant universitete pagalvodavau, kad labiau norėčiau projektuoti pastatų aplinką, erdves, supančias gyvenamuosius namus, sukuriant architektūros ir aplinkos dizaino visumą, atitinkančią žmonių poreikius. Todėl baigusi studijas ieškojau, kur galėčiau išmokti projektuoti kraštovaizdį, daug domėjausi, ieškojau ir labiausiai dėmesį patraukė Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, galinti pasiūlyti daug praktinių užsiėmimų, turinti patyrusius dėstytojus - savo srities specialistus bei šalia kolegijos esanti gamta, parkas su įvairiausiais augalais, Kauno marios.

Išmokau, galima sakyti, visų pagrindinių ir esminių dalykų, kurių reikia kraštovaizdžio projektuotojui. Naudingiausia buvo pažinti augalus realybėje, vaikštant parke, juos apžiūrint ir analizuojant, o ne iš vadovėlių. Praktiniai užsiėmimai taip pat davė daug naudos, kadangi tiesiogiai galėdavau susidurti su specialybe realiuose sklypuose, apžiūrėti įgyvendintus ir ruošiamus įgyvendinti projektus bei prisidėti prie jų priežiūros ar įgyvendinimo.

Ieškoti praktikos tikrai nebuvo sunku, nes, kaip jau minėjau, kolegijos dėstytojai - savo sričių specialistai, turintys ryšių įmonėse, kurios maloniai priima atlikti praktiką.

Visas žinias, įgytas kolegijoje, susijusias su specialybe, tikrai pritaikau, ypač tokias kaip augalų ir jiems reikalingų sąlygų pažinimas, augalų derinimo ir kompozicijos principai, želdinių priežiūros ir įrengimo žinios.

Studijas Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje rekomenduočiau, tiems, kurie savo ateitį nori sieti su aplinka ir gamta".

Želdynų dizaineris

 

Interjero dizainerio profesija

Interjero dizaineriai dirba su vidaus erdvėmis, kuria estetiškai patrauklų vaizdą. Jie parenka spalvų schemas, baldus, grindų dangas, apšvietimą ir visus kitus kambarių ar patalpų lementus.

Nors kai kurie eskizuoja savo idėjas  ranka, daugelis interjero dizainerių  naudoja projektavimo (CAD) programinę įrangą, kurioje kuria klientui interjero dizainą. Taip pat viso projektavimo metu interjero dizaineriai dažnai naudoja pastatų informacijos modeliavimo (BIM) programinę įrangą, kad sukurtų trimatę vizualizaciją, apimančią tokius konstrukcijos elementus kaip sienos ar stogai.

Interjero dizainerio darbas paprastai apima šiuos veiksmus:

 • Naujų projektų paieška ir siūlymas;
 • Nustato užsakovo tikslus ir reikalavimus projektui;
 • Apsvarsto, kaip bus naudojama erdvė;
 • Pateikia preliminarius projekto planus, įskaitant elektros ir pertvarų išdėstymą;
 • Nurodo medžiagas ir baldų išdėstymą, pvz: apšvietimą, baldus, sienų apdailą, grindų dangą;
 • Pateikia medžiagų užsakymus ir prižiūri dizaino elementų montavimą;
 • Stebi statybas ir derina jas su bendrais rangovais, kad įgyvendintų projekto planus ir specifikacijas;

Kuriant interjero dizaino projekto grafiką labai svarbu įvertinti projekto išlaidas. Taip pat interjero dizaineriai glaudžiai bendradarbiauja su architektais, statybos inžinieriais, mechanikos inžinieriais, statybos darbininkais ir pagalbininkais, norėdami užtikrinti, kad vidaus erdvės būtų įrengtos pagal planą.

Jei mėgstate pertvarkyti kambarius, derinti spalvas ir baldus, tai ši profesija kaip tik jums!

Interjeros dizainerė Laura savo kelią pradėjo sėkmingai. Nuo vaikystės jai patiko puošti namus, derinti daiktus tarpusavyje. Ji puikiai žinojo, kad nori studijuoti interjero dizainą. Laura būdama mokinė savo piešinius talpindavo socialinėje erdvėje Instagram ir sulaukdavo nemažai dėmesio. Ją pastebėjo interjero dizaino įmonė ir pakvietė prisijungti prie jų komandos. Būdama mokinė ji nebijo iššūkių ir šiuo metu ji sėkmingai dirba nterjeros dizainere.

 

Mados dizainerio profesija

Mados dizaineriai dažniausiai  yra kūrybingi, novatoriški ir ryžtingi žmonės, turintys žinių ir supratimą apie mados rinkos reikalavimus. Mados dizaineriai turi būti suinteresuoti mokytis naujų dalykų ir skaityti žurnalus, knygas apie mados dizaino istoriją ir naujas tendencijas.

Mados dizaino profesija apima įgūdžių rinkinį, pradedant rinkos tyrimais ir kūrybiškumu, baigiant eskizais ir audinių pasirinkimu. Norėdami būti sėkmingais mados dizaineriai turite gerai suprasti auditorijos gyvenimo būdą, klientų poreikius ir reikalavimus.

Mados kūryba, vadinama mados dizainu,  yra menas sugalvoti (diegti) naujoves ar suteikti grožį drabužiui, naudojant tam tikrus aksesuarus.

Mados dizainerio darbas apima mados idėjų eskizavimą, drabužių sukirpimą, siuvimo įgūdžius,  kad būtų galima tobulinti, piešimo modelius drabužiams kurti, audinių parinkimą ir visus specialius drabužių priedus bei žurnalų skaitymą, kad neatsiliktumėte nuo naujausių tendencijų.

Yra kelios mados dizainerių darbo specializacijos, kurias galima rinktis:

 • Mados koordinatorius (rūpinasi prekės ženklo reklama ir akcijomis. Jie glaudžiai bendradarbiauja su audinių pardavėjais, kad turėtų informacijos apie produktus);
 • Mados stilistas (jo darbas yra parinkti tinkamus kūrinius iš drabužių spintos ar iš dizainerio kolekcijos, kurie tiktų kliento charakteriui, figūros proporcijoms);
 • Mados konsultantas (atidžiai stebi naujausias rinkos tendencijas);
 • Tekstilės dizaineris (atsakingas už2D raštus, tiek pasikartojančius, tiek unikalius megztus raštus, pynimo, margintus audinius, už jų kūrimą);
 • Piešimo padėjėjas (atsakingas už pristatomų drabužių techninių eskizų sudarymą. Šie eskizai naudojami kaip drabužių projektavimo ir gamybos specifikacijos);

Mados dizaino profilių yra daug,  tad, jei patinka mados, tikrai rasite tinkamą pasirinkimą.

Karolis būdamas paauglys jau turėjo savo aprangos  stilių, jam patiko rūbus kurti. Dauguma jo nešiojamų rūbų buvo jo paties kurti. Gatvėje visada išsiskyrė savo stiliumi. Baigės mokyklą nusprendė studijuoti dizainerio profesiją. Karoliui studijuoti nebuvo sunku, jis iš prigimties kūrybška asmenybė. Baiges studijas išvyko dirbti į Angliją, šiuo metu jis turi atsidaręs savo parduotuvę, kurioje pardavinėja savo kurtus rūbus.

 

Grafikos dizainerio profesija

Viena iš dažniausiai pasitaikančių dizaino atmainų yra grafikos dizaineris. Šios srities profesionalai kuria vaizdines koncepcijas naudodamiesi kompiuterio programine įranga ar rankomis, kad parduotų idėjas, kurios įkvepia, informuoja ir sužavi vartotojus. Jie kuria daugelyje sričių - rinkodaros užtikrinimo priemones, reklamas, spausdintas brošiūras, žurnalus, produktų, iliustracijas, prekės ženklo tapatybės ir interneto svetainių dizainus.

Jie sujungia techninius įgūdžius su meniniais sugebėjimais sukurti dizainą, atitinkantį pasirinktą auditoriją.

Grafikos dizaineriai gali dirbti savarankiškai kaip laisvai samdomi darbuotojai ar rangovai, įmonėje ar agentūroje.

Grafikos dizaineriai paprastai atlieka šiuos veiksmus:

 • Susitinka su klientais ar meno vadovais, kad nustatytų projekto tikslus ir apimtį;
 • Norėdami kurti dizainą, naudoja skaitmeninės iliustracijas, nuotraukų redagavimo programinę įrangą;
 • Kuria vaizdinius elementus, tokius kaip logotipai, originalūs vaizdai ir iliustracijos, kurie padeda pateikti norimą pranešimą;
 • Kuria maketus ir parenka spalvas, vaizdus ir šriftus, kuriuos naudosite dizaine;
 • Pateikia dizaino koncepcijas klientams ar meno vadovams;
 • Prieš spausdinant ar skelbiant, peržiūri ar nėra klaidų.

Grafikos dizaineriai dirba tiek su tekstu, tiek su vaizdu. Jie dažnai renkasi antraščių ir teksto tipą, šriftą, dydį, spalvą ir eilutės ilgį. Taip pat nusprendžia, kaip vaizdai ir tekstas bus suderinti tinklalapyje.

Naudodami tekstą maketuose, grafikos dizaineriai glaudžiai bendradarbiauja su rašytojais, kurie pasirenka žodžius ir nusprendžia, ar žodžiai bus dedami į pastraipas, sąrašus ar lenteles.

Naudodami vaizdus, tekstą ir spalvas, grafikos dizaineriai gali statistinius duomenis paversti vaizdine grafika ir diagramomis, o tai gali padaryti sudėtingesnes idėjas lengviau suprantamas.

Grafikos dizainas yra svarbus produktų rinkodarai ir pardavimui, taip pat yra labai svarbus brošiūrų ir logotipų komponentas. Todėl grafikos dizaineriai, dar vadinami grafikais ar komunikacijos dizaineriais.

Jei domiesi rinkodara ir esi meniška asmenybė, tai grafikos dizainerio profesija kaip tik tau!

Karolinos istorija įkvėpianti. Po mokyklos nusprendė studijuoti mediciną. Studijos jai patiko. Laisvalaikiais ji kurdavo dizainą tėčio įmonės produkcijai. Kūryba po truputi tapo artimesnė Karolinai nei medicina. Draugų palaikoma ji nusprendė  palikti medicinos studijas ir studijuoti grafikos dizainą. Šiuo metu ji studijuoja ir dirba grafikos dizainere ir  sako: "Nebijokite sekti savo svajonių, jos pildosi".


Kategorijos: Studijos, mokslai, studentų renginiai, Aukštosios mokyklos, Kolegijos
Anonsas.lt naujienlaiškio prenumerata

Sužinok naujausias mados tendencijas, geriausius receptus, kelionių ir laisvalaikio idėjas! UŽSIPRENUMERUOK!

anonsas.lt pristato
Anonsas.lt pristato
Kaip dažyti plaukus?

Atsako ir pataria plaukų SPA terapeutė Rita Liutikienė

Egzotiškos mėsos patiekalai Egzotiskos mėsos patiekalai

Patiekalai iš egzotiškos mėsos, 18 receptų su egzotiška mėsa, egzotiškos mėsos receptai, įvairių egzotiškų gyvūnų mėsos patiekalai.

Kreivabudės patiekalai Kreivabudės patiekalai

Gluosninė ir pilkšvoji kreivabudės, keptų kreivabudžių receptas, kreivabudziu sriubos receptas, patiekalai iš kreivabudžių.

Juodųjų serbentų vynas Juodųjų serbentų vynas

Naminis vynas iš juodųjų serbentų, kaip pasigaminti vyną iš juodųjų serbentų, juodųjų serbentų naminio vyno receptas, receptas serbentų vyno gamybai, vynas iš juodųjų serbentų.

Geriausios pažintinės kelionės Geriausios pažintinės kelionės 2022

Pažintinių kelionių 2022 idėjos, geriausių pažintinių kelionių pasiūlymai 2022

Siauralapis gaurometis Siauralapis gaurometis

Gauromečio arbata, gauromečio arbatos fermentavimas, gauromečio arbatos nauda

Kodėl svarbu žinoti savo kūno tipą Kodėl svarbu žinoti savo kūno tipą?

Savo kūno supratimas gali padėti susigyventi su savo kūnu. Supratę apie skirtingus egzistuojančius kūno tipus nesijausite vienišas!

Kapsuliniai kavos aparatai Kapsuliniai kavos aparatai: kodėl naudinga juos rinktis ir kuo gali tekti nusivilti?

Itin populiarūs yra kapsuliniai kavos aparatai. Kuo jie ypatingi, kokiais privalumais ir trūkumais pasižymi?

Kokie veidrodžiai vonios kambaryje yra patys tinkamiausi Kokie veidrodžiai vonios kambaryje yra patys tinkamiausi?

Tikrai netradiciškai atrodytų vonios kambarys be veidrodžio. Kitaip tariant, gyvenime to nebūna.

Naminis vynuogių vynas Naminis vynuogių vynas

Naminio vynuogių vyno gamybos receptas, kaip pagaminti vyną iš vynuogių, naminio vynuogių vyno receptas, vynuogių vyno gamyba.

Jūra, saulė ir kiti jūsų plaukų priešai: pataria ekspertai Jūra, saulė ir kiti jūsų plaukų priešai: pataria ekspertai

Kad vasaros sezonas karštame pajūryje nenustekentų jūsų plaukų, o garbanos spindėtų maksimaliu grožiu, kad tiesinami plaukai išliktų sveiki, o šviesinami neperdžiūtų ir nenutriuštų - patyrę plaukų priežiūros produktų parduotuvės ATWINS ekspertai dalijasi vertingais patarimais ką, kaip ir kodėl daryti.

Kosmetologo studijos Lietuvoje Kosmetologo profesija

Kosmetologo profesija ir studijos, kaip tapti paklausiu kosmetologu, kosmetologo darbo perspektyvos.

Naminio vyno gamyba Naminio vyno gaminimas

Naminio vyno gamybos technologija, sultys ir cukrus naminiam vynui, vyno fermentacijos valdymas, kaip išvengti vyno sugedimo

Saviugdos metodai, pratimai Saviugda kas tai, ir kam jos reikia žmogui?

Saviugda ir savidisciplina yra du neatskiriami asmenybės augimo faktoriai. Be saviugdos nesukursime nieko produktyvaus, be savidisciplinos bus sunku užsiimti saviugda. Prie šios darnios poros būtina prijungti gyvybiškai svarbią energiją. Ji reikalinga, kad žmogus turėtų noro ir jėgų valdyti savo mintis ir kurti naują ateitį, Apie visa tai dalinuosi savo straipsnyje "Kas yra saviugda ir kam jos reikia žmogui".

Geriausi visų laikų detektyvai Geriausi visų laikų detektyvai

Populiariausi detektyviniai filmai apie žmogžudystės paslaptis, kurie privers jus įsitempti nuo pradžios iki pabaigos.

kaledines dovanos moterims Kalėdinės dovanos moterims

Ką padovanoti Kalėdų proga merginai, draugei, mamai, močiutei

Dovana moteriai Ką padovanoti moteriai. 30 geriausių idėjų

Geriausia dovana moteriai, originalios, klasikinės dovanos moteriai, žmonai, merginai, draugei

Tręšnių uogienė Skaniausia tręšnių uogienė

Tręšnių uogienės receptas, kaip virti tręšnių uogienę, tręšnių vyšnių uogienė, uogienės receptai su tręšnėmis

Patiekalai iš voveraičių Patiekalai iš voveraičių

Receptai su voveraitėmis, ką skanaus pagaminti iš voveraičių

Kelionė į Belgiją automobiliu Kelionė į Belgiją automobiliu

Maršrutas automobiliu į Belgiją, ką veikti, ką pamatyti Belgijoje, lankytinos vietos Antverpene, Briugėje, Briuselyje

Latvijos pajūrio paplūdimiai Latvijos pajūrio paplūdimiai

Paplūdimiai Latvijos pajūryje, Latvijos pajūrio paplūdimių, pliažų apžvalga, atsiliepimai ir rekomendacijos

Naminio sidro gaminimas Naminio sidro gaminimas

Obuolių sidro gamyba, naminio sidro gaminimo receptas, kaip gaminti obuolių sidrą, sidro gaminimas, naminis obuolių sidras, naminio obuolių sidro gaminimas.

Žvejyba Norvegijoje Žvejyba Norvegijoje

Kelionė į Norvegiją žvejoti,menkių ir otų žvejyba Norvegijoje, žvejybos įranga Norvegijai, kur ir kuo žvejoti Norvegijoje

Elektrėnai Ką pamatyti Elektrėnuose?

Elektrėnų kraštas pasižymi nuostabiu kalvotu kraštovaizdžiu, kuriame yra net yra 106 ežerai ir 29,2 proc. savivaldybės teritorijos užima miškai.

Šašlykų marinatas Šašlykų marinatas

Marinatai šašlykams ir mėsai, geriausi šašlykų marinatai, šašlykų marinato receptai, įvairiausi šašlyko marinatai, 12 šašlykų gaminimo receptai.

Kelionė į Norvegiją automobiliu Kelionė į Norvegija automobiliu

Kelionė į Norvegiją, maršrutas šeimai į Šiaurės Norvegiją, žvejyba, nardymas Norvegijoje, pėsčiųjų maršrutai Norvegijos kalnuose, kulinariniai eksperimentai.

Klausimai per pirmą pasimatymą Pirmas pasimatymas: 45 klausimai ir tylos kaip nebūta!

Ką kalbėti ir ką paklausti pirmo pasimatymo metu

Vestuvių žaidimai Vestuvių žaidimai

Vestuvių žaidimų idėjos, vestuvių žaidimų scenarijus, linksmi, juokingi, seksualūs vestuviniai žaidimai

Agurkų konservavimas Agurkų konservavimas

Geriausi agurkų marinavimo ir rauginimo receptai, kokie agurkai tinkamiausi konservavimui, mirabelle agurkai, kumare darina agurkai, agurkų konservavimo receptai, agurkų marinavimas, marinuotų agurkų receptai, raugintų agurkų receptai.

Joninių burtai Joninių tradicijos ir burtai

Joninių tradicijos ir papročiai: kaip švęsti Jonines?

Originalūs kvepalai Originalūs kvepalai: patarimai, kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

Originalių kvepalų požymiai, kaip išsirinkti kokybiškus ir originalius kvepalus, požymiai, kad perkate padirbtus kvepalus, kvepalų žymėjimas

Anonsas.lt pristato
Dalia Dulkienė Dalia Dulkienė

Dalios receptų knyga

neringos blogas Neringa L.

Neringos receptų knyga

Galina Jagello

Maisto patiekalų receptų knyga

Ten Walls ir LVSO koncertas

rugpjūčio 22:00 Trakuose "trakų pilis" Ten Walls ir LVSO koncertas

Donatas Montvydas koncertas Donatas Montvydas koncertas

gruodžio 25d. 20:00 Vilniuje "loftas" Donatas Montvydas koncertas

Kalėdos sostinėje (2018) Kalėdos sostinėje (2018)

gruodžio 1d 17:00 Vilniuje "Katedros aikštė" Kalėdos sostinėje (2018)

Orkestras Lords Of The Sound Music is coming Orkestras „Lords Of The Sound“: Music is coming

Lapkričio 20d. Vilniuje "Compensa" Orkestras „Lords Of The Sound“: Music is coming

Naujieji Metai Poliarizuoti Stiklai Eina Eina Festivalis Naujieji Metai | Poliarizuoti Stiklai "Eina Eina Festivalis"

gruodžio 31d. Vilniuje "tamsta kulbas" Naujieji Metai | Poliarizuoti Stiklai "Eina Eina Festivalis"

ERRORAI l premjera ERRORAI l premjera*

Gruodžio 9d. Vilniuje "meno fortas" ERRORAI l premjera*

Skamp20 Skamp20

Vilniuje "siemens arena" 2018 12 26d Skamp20

Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme

Vilniuje "siemens arena" 2019 sausio 4d Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme

VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE

Vilniuje 'Jazz cellar 11" VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE

Viktorija Gečytė Quintet Viktorija Gečytė Quintet

Vilniuje "Jazz cellar "Viktorija Gečytė Quintet