TNT programa (2008.03.10 - 2008.03.16)
2008-03-10 11:29
Peržiūros : 12
Spausdinti
03.10 Pirmadienis
00:30 The Maltese Falcon
02:10 Brotherly Love
04:00 Lust for Life
06:00 Postman's Knock
07:25 Colorado Territory
09:00 The Little Hut
10:35 The Angel Wore Red
12:15 Rose Marie
14:00 Destination Tokyo
16:15 Skirts Ahoy!
18:05 Crossroads
19:30 Kissin' Cousins
21:00 Never So Few
23:00 Classic Shorts
23:15 Pennies from Heaven
03.11 Antradienis
01:00 The Man Who Laughs
02:40 Arena
03:55 Mrs. Parkington
06:00 Texas Carnival
07:15 The Hour of 13
08:40 Two Loves
10:20 Honky Tonk
12:10 Boys' Night Out
14:00 36 Hours
15:55 The Main Attraction
17:25 Dr. Jekyll and Mr. Hyde
19:15 Sunday in New York
21:00 Brass Target
22:50 Classic Shorts
23:05 Interrupted Melody
03.12 Trečiadienis
00:50 Signpost to Murder
02:10 The Prodigal
04:00 Humoresque
06:00 Mr. Imperium
07:25 The Day They Robbed the Bank of England
08:50 7 Faces of Dr. Lao
10:30 Never Let Me Go
12:05 Silk Stockings
14:00 They Were Expendable
16:15 Forbidden Planet
17:55 The Petrified Forest
19:15 Ada
21:00 Code Name: Emerald
22:35 Classic Shorts
22:50 Sitting Target
03.13 Ketvirtadienis
00:20 The Gazebo
02:00 Gun Glory
03:30 The Night Digger
05:10 Warner Bros: No Guts, No Glory - 75 Years of Stars
06:00 Hercules, Samson & Ulysses
07:30 The Alphabet Murders
09:00 Yolanda and the Thief
10:45 Song of the Thin Man
12:10 Made In Paris
14:00 The Red Badge of Courage
15:10 The Barretts of Wimpole Street
16:55 The Good Earth
19:10 Ziegfeld Follies
21:00 Operation Crossbow
22:55 Classic Shorts
23:20 Westworld
03.14 Penktadienis
00:50 Flesh and the Devil
02:45 Beau Brummell
04:35 Haunted Honeymoon
06:00 The King's Thief
07:20 A Yank at Eton
08:50 Ride, Vaquero!
10:20 Roberta
12:05 Mogambo
14:00 Torpedo Run
15:35 Dream Wife
17:15 Today We Live
19:15 Our Mother's House
21:00 Kelly's Heroes
23:20 Classic Shorts
23:35 Alex In Wonderland
03.15 Šeštadienis
01:25 The Wind
02:50 The Girl and the General
04:30 Invitation to the Dance
06:00 Home from the Hill
08:25 Adventures of Don Juan
10:15 Night Must Fall
11:55 The Unsinkable Molly Brown
14:00 Ice Station Zebra
16:25 The Catered Affair
18:00 Challenge to Lassie
19:15 Stay Away Joe
21:00 The Dirty Dozen
21:00 The Dirty Dozen
23:35 Classic Shorts
23:55 The Fearless Vampire Killers
03.16 Sekmadienis
01:40 The Journey
03:45 Friendly Persuasion
06:00 Adventures of Tartu
07:45 The Prime Minister
09:20 Courage of Lassie
10:50 42 Street
12:20 From the Earth to the Moon
14:00 The Hill
16:05 Lili
17:25 Manpower
19:05 Arsenic and Old Lace
21:00 Where Eagles Dare
23:45 The Hunger