Horoskopas 2013 metams

2012-12-10 16:32   Peržiūros : 13310   Spausdinti


 

2013 - Juodosios gyvatės metai, kurie atneš daug permainų visiems zodiako ženklams. Tai palankus metas mokytis, tobulėti, siekti savo tikslų. Ypač palanki fortūna bus tiems, kurie dirba su namais ar šeima susijusį darbą, kurią pridėtinę išliekamąją vertę, meno kūrinius ar padeda visuomenės atstumtiesiems.

 Sužinokite, ką kiti metai žada Jums!

 

avinasAVINAS

2013 metai žada augimą visomis prasmėmis. Išmoksite išreikšti save per įsitraukimą į visuomeninę, kolektyvinę veiklą. Tai padės išmokti kompromiso meno, pasisemti išmintie iš kitų. Šios pamokos dėl ugningo charakterio jums nėra lengvos, tačiau Juodoji gyvatė privers aprimti. Daug dėmesio skirsite namams ir šeimai. Gali būti, kad susilauksite kūdikio ar pakeisite gyvenamąją vietą - kurti tobulą asmeninį gyvenimą šiais metais jums yra visos galimybės.

2013 metais Plutono planetos įtaka bus labai stipri ir lems gyvenimo pokyčius. Plutonas paskatins sielos augimo potencialą, todėl pokyčiai bus vidiniai, nors neišvengiamai atsispindės ir aplinkoje. Esate stiprus ir atsparus žmogus, gaunate tai, ko norite ir nesigraužiate dėl neteisybės. Vis dėlto, 2013-aisiais galite prarasti tvirtybę ir sugrįžti į normalią būseną padės tik religija, tikėjimas, gilinimasis į save.

Plutono opozicijoje - Mėnulis, todėl jūsų jausmai bus gana audringi, su Avinams būdinga ekspresija. Daugiausia dėmesio skirsite į jus panašiems žmonėms, su kuriais geriausiai seksis sutarti.

Galimi dideli pokyčiai karjeros srityje, jausite norą tapti svarbia organizacijos dalimi ir didelė tikimybė, kad jį realizuosite. Juodoji gyvatė ir Marso įtaka sustiprins karingumą bei ryžtą, todėl palankus metas imtis naujos veiklos, apie kurią jau seniai galvojote, arba pradėti savo verslą. Metų pradžioje darbinės veiklos ir karjeros srityje kils didelė įtampa, pyktis, tačiau nukreipkite šiuos jausmus tinkama linkme ir greitai pajusite saldų pergalės skonį.

Avinai iš prigimties yra labai emocionalūs, todėl juos supykdyti nėra sunku. 2013 metais slopinti neigiamus jausmus bus lengviau nei įprasta, tačiau pykčio protrūkių vertėtų saugotis - dėl jų galite prarasti jums brangius žmones.

Juodoji gyvatė suteiks antgamtinių galių - jūsų sapnai greičiausiai taps teisybe. Jei turite polinkį į rašymą ar poeziją jus aplankys mūza. Visus metus netrūks idėjų ir energijos, o kūryba - tikrasis kelias pasiekti tai, apie ką svajojote.

 

jautisJAUTIS

2013 metai žada didelę pažangą, tačiau ją pasieksite tik sunkiu darbu ir griežta drausme. Klestėti padės nuoseklus planų laikymasis, tvarkinga išvada kasdienių įvykių nuspėjimas. Deja, gali tekti vardan pažangos paaukoti saugumo jausmą. Gyvenime kaita yra būtina, todėl Juodoji gyvatė pasistengs, kad nuobodžiauti nebūtų kada.

Drąsos ir energijos netrūks, tačiau sėkmę prisijaukinsite tik bendradarbiaudami su gimusiais po Avino ženklu. Šis žmogus taps ne tik geru kolega, bet ir išklausys bei patars. Emocijas tramdyti gali būti sudėtinga, todėl iš anksto raskite būdų išreikšti pyktį. Pažanga, judėjimas į priekį saugo mus nuo mirties, kuri stabdo progresą. Jei nuspręsite likti vietoje ir atsisakysite žengti į priekį, pamąstykite ar esate pasiruošęs mirti?

Galimi gilūs sukrėtimai, kurie lems stiprius asmenybės pasikeitimus, visišką transformaciją. Gali būti, kad pakilsite tarsi feniksas iš pelenų!

2013 metais jus valdys Venera. Šios planetos įtaka palanki tiems, kurie mėgsta gražius dalykus, žavi aplinkinius, patraukia jų dėmesį. Jei negalite sau leisti prabangos dalykų, vertinkite jausmus, o ne daiktus. Venkite persivalgymo, nes galite priaugti svorio. Treniruokite ne tik kūną, bet ir mintis. Šie metai - puiki galimybė pasimėgauti gyvenimu ir visapusiška laisve, pabūti paprastu žmogumi.

Juodoji gyvatė lems nuolatines metamorfozes, todėl jei norite jų išvengti tiesiog atsipalaiduokite ir pasiduokite įvykių tėkmei. Palankūs metai kūrybai ar darbinės veiklos plėtrai, karjerai.

 Geros blogos dienos

dvyniaiDVYNIAI

Pasaulis Dvyniams 2013-aisiais nušvis naujomis spalvomis, Juodoji gyvatė paskatins augimą, vystymąsi, tačiau teks paaukoti komfortą. Jūsų valdančioji planeta - Merkurijus, dievų pasiuntinys, kuris leis užsisvajoti apie plačiuosius vandenis. Tačiau nepasiduokite - kad ir ką bedarytumėte, veikite nuosekliai ir užtikrintai judėkite į priekį.

Ateinantys metai privers susimąstyti apie savo sielos gelmes, įsigilinti į save, tobulėti dvasiškai. Susidursite su savo didžiausiomis baimėmis, tačiau jas pavyks nugalėti ir tapsite stipresniu.

Daugiau dėmesio norėsis skirti sau, todėl gali nutrūkti santykiai su daugeliu žmonių. Nežiūrėkite į tai neigiamai - bendravimas šiemet bus kupinas nusivylimų. Nustatykite savo santykį su kitu ir jį palaikykite, turėkite kantrybės su žmogumi, kuris reikalauja daug priežiūros ir užuojautos. Santykiai su antrąja puse gali būti sudėtingi, suprasite, kad jų idealizuoti tikrai nėra verta.

Dvyniai turi dvi asmenybės puses: šviesiąją ir tamsiąją. Ant vieno peties jums tupi angelas, o ant kito - velnias. Svarbu prisiminti, kad reikia išlaikyti gėrio ir blogio pusiausvyrą. Elkitės teisingai ir energijos nepritrūks, pavyks pasiekti savo tikslus. Kaupkite visą įmanomą informaciją - ji tikrai bus naudinga ir kuo daugiau jos turėsite, tuo geriau.

Tikėtina, kad antroje metų pusėje aplankys genialios idėjos. Tačiau iš karto nerealizuotos jos nueis perniek. Ryšys su kitais žmonėmis bus labai stiprus ir svarbus, gali būti, kad rasite antrąją pusę. Buvimas emociškai stipriame ryšyje numalšins nuotykių ir naujų potyrių poreikį, nors konkurencija visiškai neišnyks. Įvertinkite, kas jums svarbiau: buvimas kartu ir santykių kūrimas ar vienadieniai santykiai ir šėlionės?

 

vezysVĖŽYS

Galima tikėtis asmeninės pažangos ir didelio augimo, kurį žada Juodoji gyvatė. 2013 metais vyraus pusiausvyra tarp iššūkių ir lengvai pasiekiamų tikslų, kuri padės įvykti dideliems pokyčiams. Gyvenimas yra įdomus, išmokite mylėti jį tokį, koks yra. Šie metai bus nenuspėjami: likimo staigmenų galite tikėtis bet kada!

Merkurijus ir Venera jus palydės į tikrųjų vertybių atradimą. Ypač vertinkite bendravimą, jis gali būti ir darbo, ir pasiekimų pradžia. Tramdykite emocijas, pyktį, agresiją. Gyvenimas ne visada yra lengvas, bet nevaržomas emocijų protrūkis gali jį tik dar labiau apsunkinti. Iš kitos pusės, sunkumai visada paskatina veikti suteikia motyvacijos. Užsidaryti savo kiaute ir būti pasyviu visada lengviau, tačiau jums tai nebus naudinga.

Plutono įtaka išlaikys jus tobulėjimo kelyje ir padės įveikti stresą bei sunkumus darbe. Tikėtina, kad Juodosios gyvatės metais atsakysite sau į seniai kankinančius klausimus, jausitės drąsiai ir žinosite, ką ir kaip turite daryti. Šie metai - geras laikas iš esmės pakeisti gyvenimą, bet turite prisiminti, kad jūsų poelgiai veikia ir aplinkinius. Dėmesys ir pagalba kitiems sugrįš su kaupu.

Jei esate svajotojas - lydės stebuklinga sėkmė. Kontroliuokite savo gyvenimą ir pasieksite ko norite. Juodoji gyvatė nepašykštės gerų idėjų, jas būtina įvertinti - ne viską pavyks įgyvendinti.

2013 metai bus kupini pokyčių, kurie padės judėti išsvajoto gyvenimo link. Leiskite sau mąstyti plačiau, nebijokite atskleisti potencialo ir sėkmė lydės tiek darbinėje veikloje, tiek asmeniniuose santykiuose.

 

kiutasLIŪTAS

Liūtą 2013 metais lydės intuicija, tačiau nepervertinkite savo pojūčių bei galimybių. Mokykitės ir iš klaidų, ir iš teisingų poelgių. Juodoji gyvatė suteiks progą tobulėti, tačiau ar ja pasinaudosite priklauso tik nuo jūsų.

Stipri Plutono įtaka privers susimąstyti apie vidinius išgyvenimus, kas Liūtui nėra būdinga. Neišsigąskite, savianalizė padės suprasti, kas yra tikrieji draugai ir kuriomis aplinkybėmis verta pasinaudoti. Didelė sėkmė lydės moksluose, gali būti, kad atrasite menininko gyslelę. Geras metas atsikratyti žalingų įpročių ir pakeisti gyvenimo būdą - šiais metais tai padaryti nebus sunku.

Daug dėmesio pareikalaus šeima ir namai, tačiau čia rasite saugumo jausmą ir palaikymą. Norėsis grįžti prie savo šaknų, nors klaidins didelis noras keliauti ir pažinti pasaulį. Tinkamai paskirstykite savo energiją - tikėtina, kad viską pavyks suderinti.

Sėkmė lydės su namais, jų įrengimu, architektūra susijusiose srityse. Palankus metas kurti tai, kas turi išliekamąją vertę. Manote, kad savo gyvenime viską jau pasiekėte? Prisidėkite prie visuomeninės veiklos, vietos bendruomenės iniciatyvų. Atėjo laikas prisiimti atsakomybę ir būti naudingu kitiems. Savanaudiškumas šiemet atneš tik kančias ir negandas.

Šiemet labai svarbus bus autoritetas, kuriuo laikote viršininką, tėvus, mokytoją. Remkitės jo pavyzdžiu ir pavyks save sudrausminti bei nusistatyti tinkamas ribas. Saturno įtaka mažins energiją, todėl nepasiduokite jam - ši planeta aktyvi, kai jaučiamės vieniši ar apleisti artimųjų. Nebijokite parodyti savo jausmų, nesvarbu kančia ar džiaugsmas tai būtų. Jumyse tūnantis vidinis vaikas gali norėti išsiveržti į išorę, tačiau tai nebus naudinga.

 Naudingi akmenys

vandenisMERGELĖ

Mergelei Juodoji gyvatė paruošė iš tikrųjų įdomų metą. Gyvenimas judės į priekį žaibišku greičiu. Šis procesas yra sudėtingas, bet tikėtina, kad visa tai, ką patirsite jums bus malonu. Iš pirmo žvilgsnio periodas gali pasirodyti sunkus, tačiau nepasiduokite ir išsisuksite iš sudėtingiausių situacijų.

Savo perspektyvas ir pasirinkimus vertinkite atidžiai. Nukrypti nuo tikrųjų savo vertybių būtų didelė klaida, o Juodoji gyvatė 2013-aisiais neleis turėti visko: turi rinktis arba viena, arba kita. Į jūsų gyvenimą šiemet gali sugrįžti praeitis, tačiau ar ją priimti rimtai apsvarstykite: nuo praeities išsilaisvinti buvo sunku, tad ar tikrai verta jai leisti sugrįžti?

Plutono įtaka lems pokyčius dvasinėje ir fizinėje būsenoje, galimas nėštumas, kuris visiškai pakeis gyvenimą. Gali pasitaikyti palanki proga darbą susieti su namais, bet kad ir kaip patraukliai tai atrodytų - šis pasirinkimas neigiamai paveiks abi sritis. Nepamirškite, kad blaškymasis prie nieko gero nepriveda, tad pasirinkite, kas jums svarbiau - su viskuo susitvarkyti neįmanoma.

Planetų išsidėstymas jums gimstant lėmė, kad turite daug talentų. Jei veikla dabartinėje srityje ne visiškai tenkina, pagalvokite, gal galėtumėte save realizuoti ir kitur. Bendravimas ir savirealizacija šiemet labai svarbi, o savo minčių ir pasiekimų pasidalijimas su kitais leis pasiekti dvasinę ramybę.

Antrojoje metų pusėje gyvenimas taps ramesnis, todėl galėsite tinkamai pasirūpinti sveikata, atsipalaiduoti. Gali būti, kad susidomėsite ryšiu su gamta: sveika mityba, meditacija taps jūsų gyvenimo dalimi. Jei nuspręsite, kad tam neturite laiko, bent jau pasivaikščiokite basomis po žolę - tai suteiks jėgų ir užtikrint emocinę pusiausvyrą visais 2013-aisiais metais.

 

svarstyklesSVARSTYKLĖS

2013-aisiais turėsite daug vertingų pamokų santykiuose su kitais. Tai gali būti tiek sėkmė, tiek nusivylimai. Jūs nesuprantate arba nenorite suprasti, kaip jaučiasi kiti ir to teks išmokti: gali būti, kad tai bus romantiško ryšio pabaigos priežastimi.

Stipri bus Saturno įtaka, kuri padės mokytis iš praeities ir patirties. Suprasite, kad turite prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Mokytis reikės ir darbe - pamatysite, kad savaime niekas nevyksta ir kiekvienam žingsniui į priekį reikia pastangų. Venera skatins pasinerti į grožį, stilių ir apsipirkimų maniją, tačiau pilnatvę leis pajausti tik menas ir rafinuotos pramogos.

Tikėtina, kad baigsis jūsų santuoka ar romantinis ryšys. Kad ir koks stiprus vienišumo jausmas bebūtų, jį numalšinti padės geras vynas, skanus maistas ir draugų kompanija. Išmoksite gyventi savarankiškai ir tvirtai stovėti ant žemės - nors ir skaudūs, bet šie pokyčiai išeis į naudą. Jei jausmus bus sunku suvaldyti - išreikškite juos popieriuje, gali būti, kad jie taps kūrybos pradžia arba įkvėps poezijai.

Gimusieji po Svarstyklių ženklu - tikri ieškotojai. Rasti atsakymus į klausimus padės kelionės. Jei saugote paslaptį - pasakykite tiesą, tik taip pajusite laisvę ir harmoniją savo gyvenime.

Juodoji gyvatė pasirūpins, kad energijos nestigtų visus metus, bet naudingiau laikytis pasyvios pozicijos, vengti pykčių ir konfliktų.

 

skorpionasSKORPIONAS

Šie metai leis sukurti tvirtą pagrindą po kojomis ir atrasti savo vietą po saule. Išlaikykite ryžtą ir pasieksite tai, apie ką seniai svajojate. 2013-aisiais metais Juodoji gyvatė pasirūpins dideliais pokyčiais. Drąsiai išskleiskite sparnus ir iš mažo paukštelio virsite ereliu. Tai puikus periodas, kuriam ruošėtės visą savo gyvenimą!

Savyje atrasite naujų dalykų, kurie pravers įgyvendinant sudėtingą užduotį, laukiančią šiais metais. Įsigilinkite į ją ir sutelkite savo protines galias, pravers ir drausmė. Jokiu būdu neatidėliokite svarbių reikalų ir nespręskite jų paviršutiniškai.

Emociškai būsite labai jautrūs, todėl patartina saugotis neigiamų žmonių ir situacijų. Savo energiją naudokite geriems darbams. Neatsisakykite padėti tiems, kurie nori padėti patys sau. Jausmų sumaišties padės išvengti aktyvi veikla: tai gali būti sportas arba mankšta, laisvalaikis gamtoje.

Antrojoje metų pusėje galite tikėtis pačių geriausių ir šilčiausių jausmų: meilės, džiaugsmo. Tai lems malonūs gyvenimo pokyčiai. Tačiau džiaugtis reikia atsargiai - aplink daug pavyzdžių žmonių.

Pagrindinis ginklas nuo visų iškilusių negandų - sąžiningumas. Jis padės ir darbe, ir namuose, ir santykiuose su mylimuoju. Nepaisant visų kliūčių per 2013-uosius padarysite milžinišką pažangą. Tokių gerų metų jau seniai nebuvo!

 Bioritmas

saulysŠAULYS

Pasiruoškite nuotykiams santykiuose su mylimuoju. Juodoji gyvatė pasirūpins, kad sužinotumėte, ką reiškia įsipareigojimas. Neišvengsite pavydo: atrodys, kad kaimyno pusėje net žolė žalesnė. Jūsų valdančioji planeta - Jupiteris - suaktyvins kūrybinę sritį, todėl netrūks idėjų. 2013-aisiais būsite tikras tiesos ieškotojas ir meilės nuotykių veikėjas, o tai gali šiek tiek apsunkinti gyvenimą.

Norėsis būti idealistu ir viską pasiekti čia ir dabar, tačiau tai, ko artimiausiu metu ketinate imtis pareikalaus daug darbo ir pastangų. Ateis metas išsiaiškinti santykius, kurie prasidėjo atsitiktinai: teks nuspręsti liksite kartu ar eisite savo keliais. Jei ketinate likti - teks įsipareigoti. Jupiterio įtaka skatins branginti laisvę, tačiau tai naudingiau darbo, o ne asmeniniuose santykiuose. Teks išmokti pasiekti kompromiso.

Būkite drąsus ir tvirtas, nepasiduokite neigiamoms emocijoms, nes tai gali būti pragaištinga. Įsigilinkite ir pažinkite save - tai padės pasiekti pasitikėjimo ir tikėjimo savo jėgomis. Neleiskite, kad netikėti įvykiai išmuštų iš vėžių, tačiau ir neignoruokite jų. Galimas staigus gyvenamos vietos pakeitimas ar netikėtas nėštumas. Tai pakeis jūsų asmenybę ir padės tapti tokiu, kokiu iš tikrųjų esate. Nereikia bijoti prisiimti atsakomybės, ji suteiks naujų potyrių ir nuotykių!

Socialiniame gyvenime Šaulys bus itin smalsus. Norėsis žinoti, kas ką apgaudinėja, kas meluoja, yra priešais ar meilužiais. Tiesa tikrai yra ir jūs ją atskleisite. Įsitikinkite, kad neklystate ir pasidalinkite ja su visu pasauliu - juk dėl to ir gimėte Šauliu.

Nors ir nemėgstate to, pamėginkite vadovautis intuicija - ji šiais metais neturėtų nuvilti. Ne viskas yra taip logiška ir paprasta kaip jums atrodo.

 

oziaragisOŽIARAGIS

Juodosios gyvatės metai Ožiaragiui žada dideles ambicijas. Lėtai, bet užtikrintai sieksite savo tikslo ir jausitės laimingas. 2013-aisiais gyvenimas suksis žaibo greičiu, todėl pamatysite, kad gerai pasiruošti ateičiai - labai pravartu. Vis dėlto, Juodoji gyvatė Ožiaragiui žada labai gerą laiką!

2013-aisiais bent trumpam atsidursite hierarchijos piramidės viršuje ir gausite progą pavadovauti. Atsargiai, tai gali patikti ir sugrįžti į žemesnę pakopą bus sudėtinga ir skaudu. Negaiškite laiko veltui, šiais metais seksis tiems, kurie viską daro čia ir dabar. Delsimas brangiai kainuos ne tik finansine prasme - baimė eiti į priekį neigiamai paveiks jūsų savigarbą ir įvaizdį kitų akyse.

Verslo santykiuose patartina būti atidžiam - gali būti, kad kažkas nori jus sukompromituoti. Dramatiški pasikeitimai galimi tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Atsargiai elkitės su technika ir aštriais daiktais - galite nukentėti. Metų viduryje galimas neilgas nesėkmių periodas, kurio metu kils noras viską spręsti magijos ar burtų pagalba, bet tam pasiduoti neverta. Jei matote, kad negalite pakeisti įvykių tėkmės - palaukite ir viskas išsispręs savaime.

Pagrindinė jus veikianti planeta - Saturnas, kuris dažnai atneša sėkmę. Tačiau vien sėkmės neužteks. Jei norite tobulėti, turite laikytis drausmės, atkreipti dėmesį į visas smulkmenas. Nesivadovaukite kitų mintimis, į viską turėkite savo požiūrį. Jei jaučiate baimę dėl senatvės, ligos ar mirties - pamirškite ją. Ožiaragiai linkę nešti atsakomybės naštą, bet šiuo atveju nieko nepakeisite, tad užuot graužę save mėgaukitės gyvenimu.

Raskite būdą suderinti laisvalaikį, darbą ir šeimos reikalus - tada 2013-ieji metai bus tikrai produktyvūs. Gyvenimas jums suteikia progą būti tokiais, kokie iš tikrųjų esate. Pasikliaukite savimi ir judėkite pirmyn!

 Laimes talismanai

vandenisVANDENIS

Ar Juodoji gyvatė bus jums palanki priklauso nuo to, kaip save pristatysite pasauliui. Gali būti, kad teks atsidurti neįprastoje rolėje, imtis genijaus vaidmens. Gali būti sunku, tačiau pagalvokite apie visus, kuriems ši idėja daug reiškia - atėjo laikas keisti pasaulį ir jūs galite tai padaryti.

Vandenis 2013-aisiais turės daug pasirinkimų, todėl svarbu nepasiklysti. Užsispyrimas ir įžūlumas tikrai nepadės, verčiau apgalvokite aplinkinių patarimus. Galimi vidiniai prieštaravimai, tačiau apsvarstę visus už ir prieš priimsite teisingą sprendimą.

Saturno įtaka lems norą įgyvendinti naujas idėjas, pritaikyti naujus metodus, kuriems netrūks energijos. Būsite tvirtai apsisprendęs, netgi ekscentriškas ir maištingas. Aplinkiniai tai gali vertinti neigiamai, tačiau pasiduoti neverta - tik jūs žinote, kaip pasiekti to, ko norite.

Galimi nauji santykiai, bet būkite atidūs - tikėtina, kad juos užmegsite per ginčą su žmogumi, kurio nepažįstate. Jei persistengsite - prarasite galimybę sukurti darnius santykius.

Nevenkite pasidalinti tuo, ką žinote, pamokyti kitus. 2013-ieji bus gana ramūs: jei įdėjote daug darbo dabar laikas skanauti vaisius.

 

zuvysŽUVYS

Pagaliau prisitaikysite prie aplinkos ir pajudėsite pirmyn. Pagrindinis prioritetas 2013-aisiais bus šeima ir namai, tikėtina, kad susidomėsite vidiniais aspektais. Turite gerbti savo kūno poreikius, pasirūpinti savimi, priešingai, gali būti, kad susirgsite. Jaustis geriau tiek fiziškai, tiek dvasiškai padės bent minimalaus ryšio su gamta užmezgimas: pasivaikščiojimas (ypač netoliese vandens telkinių), poilsis gamtoje.

Juodosios gyvatės metai bus daug turtingesni nei praėjusieji. Tai pajusite visomis prasmėmis: padaugės idėjų, finansinė padėtis, jūsų socialinis gyvenimas ir laisvalaikis. Esate jautrūs ir emocingi, sugeriate aplinkinių emocijas kaip kempinė, todėl venkite neigiamų žmonių, atsiribokite nuo jų. Susikurkite aplinką, kurioje vyrautų šviesa ir meilė - tai leis pajausti saugumą, efektyviau panaudoti turimą potencialą.

Buvote reiklus kitiems, todėl visa tai dabar atsigręš prieš jus. Teks išmokti atsakomybės ir išmokti įsipareigoti. Jei turite vaiką ar kažkam esate kaip tėvas, apsikeiskite vaidmenimis - tai leis daug išmokti ir kitaip pažvelgti į pasaulį.

2013-ieji metai Žuvims atneš daug galimybių namuose ir šeimoje. Gali būti, kad sėkmingai pirksite arba parduosite žemę, nekilnojamąjį turtą. Visada suderinkite savo jausmus ir poelgius, nes pasielgę priešingai savo jausmams ilgai jausite nuoskaudą.

Laisvalaikio gido Anonsas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "IKS" sutikimo draudžiama.

 

 


Komentarai
Unknown_user_thumb
Barbei

Puiku! Jei viskas tikrai išsipildys, kaip žada horoskopas, tai bus nuostabūs metai. Laukiu nesulaukiu :)

2012-12-12 13:31
Unknown_user_thumb
Rasuolė
Straipsnio vertinimas: 10

Geriausi horoskopai, kuriuos randu internete, yra būtent anonsas.lt :) Dėkoju. :)

2012-12-15 14:19
Angelina_jolie_horse_fun241efc0
Darla

Na tikrai, kad neblogus metus čia man žada :)

2012-12-16 17:26
Anonsas.lt naujienlaiškio prenumerata

Sužinok naujausias mados tendencijas, geriausius receptus, kelionių ir laisvalaikio idėjas! UŽSIPRENUMERUOK!

anonsas.lt pristato
Anonsas.lt pristato
Kalėdų dekoracijos

Kaip patiems pasidaryti didelę kalėdinę puokštę. Kalėdinio vainiko pynimas (videofilmukas). Nematytos kalėdinės dekoracijos. Originalios idėjos, kaip puošti namus kalėdoms.

sukulentu sodinimas Sukulentų deriniai pavasarinei palangei!

Mini terariumas su sukulentais

Naminė itališka pica Kaip pasigaminti tikrą itališką picą namuose?

Autentiškas picos pado receptas. Picos pado formavimas ir kepimas. Gardus picos padažas.

Naujausi dovanų kuponai
Kaip dažyti plaukus?

Atsako ir pataria plaukų SPA terapeutė Rita Liutikienė

ka padovanoti vaikinui Ką padovanoti vyrui? 40 įdomių idėjų!

Dovanų idėjos draugui, vaikinui, sutuoktiniui, tėčiui.

Moteriški auskarai Ką padovanoti moteriai. 30 geriausių idėjų

Geriausia dovana moteriai, originalios, klasikinės dovanos moteriai, žmonai, merginai, draugei

Ką valgyti Maroke Ką valgyti Maroke

Tradiciniai Maroko valgiai, populiariausi Maroko restoranai, atsiliepimai apie Maroko restoranus

Avių galvų patiekalas Jamaa el Fna naktiniame turguje Ką veikti Marakeše

Pramogos Marakeše, kur apsistoti Marakeše, lankytini objektai, apsipirkimas ir maistas

odos senejimas Odos senėjimas: priežastys ir pagalba

Kaip sumažinti raukšles ir kodėl jos atsiranda?

Populiariausi kvepalai moterims Populiariausi moteriški kvepalai

Populiariausi, perkamiausi ir klasikiniai moteriški kvepalai, kokie naujausi kvepalai laimėjo The Fragrance Foundation Award

Lankytinos Maroko vietos, Esoura tvirtovė Įdomiausios lankytinos vietos Maroke

Istoriniai ir gamtos paminklai Maroke, gražiausios Maroko vietos, maršrutas po Maroką

Antikos laikų serialas Roma Geriausi istoriniai serialai

Įdomiausi istoriniai serialai suskirstyti pagal epochas ir šalis

7 priežastys, kodėl jau dabar verta pradėti ieškoti dovanų Kalėdoms 7 priežastys, kodėl jau dabar verta pradėti ieškoti dovanų Kalėdoms

Darganoti rudeniški orai vis dažniau primena apie artėjančias šventes, tačiau retas kuris nusprendžia pradėti ir šventinių dovanų paieškas.

Sidi Ifni, Legzira arka Ką pamatyti Maroke

Lankytinos Maroko vietos, maršrutas automobiliu po Maroką, pramogos Maroke

LAnkytinu vietu maroke zemelapis Lankytinų vietų Maroke žemėlapis

Realioje kelionėje į Maroką sukurtas lankytinų vietų, viešbučių, naudingų vietų žemėlapis.

Internetinė kinietiškų prekių parduotuvė Banggood.com Geriausios kiniečių internetinės parduotuvės

Prekyba kiniečių prekėmis elektroninėje parduotuvėje su pristatymu į Lietuvą

Kvepalai: išsirink Tave atskleidžiantį kvapą

Mažos gudrybės, renkantis sau tinkančius kvepalus. Kvapai pagal Zodiako ženklą. Tai išties įdomu!

Lieknėjimo hipnozė namuose

Pasirodo, sėkmingai atsikratyti nereikalingo svorio yra ne tik fizinis, bet kartu ir mentalinis dalykas.

Dekupuojame padėklą Rankdarbiai: gaminame rudenišką padėklą

Idėja, kaip pasidaryti originalų rudenišką padėklą kavai ir pusryčiams į lovą!

Naminio sidro gaminimas Naminio sidro gaminimas

Obuolių ir kriaušių sidro gamyba

vėlinės Vėlinių papročiai ir tradicijos

Vėlinės - mirusiųjų šventė. Ką dar apie šią dieną žinome?

Dovanos paaugliams 7 dovanos, kurios neabejotinai pradžiugintų jaunuolį

Pačios geriausios ir geidžiamiausios dovanos paaugliui, jaunuoliui 2018

Kūdikio maitinimas 3-6 mėnesiai Kūdikio maitinimas 3-6 mėnesiai

Kaip padėti kūdikiui įveikti augimo šuolį? Kaip aprūpinti kūdikį visomis reikalingomis maisto medžiagomis?

Į kokį būrelį užrašyti vaiką?

Populiariausios popamokinės veiklos, jų pliusai ir minusai.

Kūdikio mitybos režimas Kūdikio mitybos režimas: svarbiausia – rasti aukso viduriuką

Kūdikio mitybos režimas - daug diskusijų kelianti tema. Jauniems tėveliams kyla pačių įvairiausių klausimų: kiek kartų per parą maitinti naujagimį ir kiek - kūdikį, kokie turėtų būti intervalai tarp maitinimų, ar, atėjus laikui maitinti, žaidinti kūdikį, ar maitinti jį tam tikromis valandomis ir t. t.

palapinė žvejybai žiemą Palapinė žieminei žvejybai

Žieminės žvejybos palapinė, kaip išsirinkti, kaip sukomplektuoti įrangą patogiai naktinei žvejybai

Serialas Burtininkai / The Magicians Geriausi fantastiniai serialai

Topas geriausių fantastinių ir fentezi serialų

Plekšniu žvejyba nuo kranto Plekšnių žvejyba nuo kranto

Plekšnių žvejyba Baltijos jūros paplūdimiuose Surf tipo meškerėmis

Kūdikio maitinimas 9 - 12 mėnesių Kūdikio maitinimas 9 - 12 mėnesių

Devynių mėnesių mažyliai jau noriai valgo įvairų maistą, kuris pamažu ima keisti motinos pieną ir mišinėlius bei tampa pagrindiniu kalorijų ir reikalingu medžiagų šaltiniu.

Kūdikio kraitelis Kūdikio kraitelis

Kaip turėtų atrodyti kūdikio kraitelis?

Gdansko Moltavos pakrantė Ką pamatyti Gdanske

Lankytinos Gdansko vietos, kur apsistoti Gdanske, ką veikti Gdanske

Žvejyba dugnine meškere Dugninės žvejybos meškerė

Kaip išsirinkti meškerę ir įrangą dugninei žvejybai

Kūdikio primaitinimas Kūdikio primaitinimas

Tėvams kyla daugybė klausimų ir baimių dėl kūdikio papildomo maitinimo.

Anonsas.lt pristato
Dalia Dulkienė Dalia Dulkienė

Dalios receptų knyga

neringos blogas Neringa L.

Neringos receptų knyga

Galina Jagello

Maisto patiekalų receptų knyga

Orkestras Lords Of The Sound Music is coming Orkestras „Lords Of The Sound“: Music is coming

Lapkričio 20d. Vilniuje "Compensa" Orkestras „Lords Of The Sound“: Music is coming

Naujieji Metai  Poliarizuoti Stiklai Eina Eina Festivalis Naujieji Metai | Poliarizuoti Stiklai "Eina Eina Festivalis"

gruodžio 31d. Vilniuje "tamsta kulbas" Naujieji Metai | Poliarizuoti Stiklai "Eina Eina Festivalis"

ERRORAI l premjera ERRORAI l premjera*

Gruodžio 9d. Vilniuje "meno fortas" ERRORAI l premjera*

Skamp20 Skamp20

Vilniuje "siemens arena" 2018 12 26d Skamp20

Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme

Vilniuje "siemens arena" 2019 sausio 4d Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme

VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE

Vilniuje 'Jazz cellar 11" VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE

Viktorija Gečytė Quintet Viktorija Gečytė Quintet

Vilniuje "Jazz cellar "Viktorija Gečytė Quintet

Naujametinė gero humoro dozė. Teatras KITAS KAMPAS Naujametinė gero humoro dozė. Teatras KITAS KAMPAS

Vilniuje "Compensa" Naujametinė gero humoro dozė. Teatras KITAS KAMPAS

KRAFTWERK 3D Kraftwerk 3D

Kaune "Kauno žalgirio arena " KRAFTWERK 3D

Rag 'n' Bone Man - Grande Reserve Tour Rag 'n' Bone Man - Grande Reserve Tour

Vilniuje "Compensa"Rag 'n' Bone Man - Grande Reserve Tour