Horoskopas 2012 metams

2011-12-15 18:01   Peržiūros : 14194   Spausdinti


Horoskopas 2012

 

2012 metus globoja vandeninis Drakonas. Šiais metais pasitaikys daug galimybių įgyvendinti savo svajones. Tikslus pasieks atkaklūs, tačiau vidumi dvasingi žmonės. Sėkmė nelydės tinginių, tačiau neglostys ir skubančių. Norų nepavyks įgyvendinti tiems, kurie priima sprendimus skubotai, stipriai rizikuoja, vykdo „nešvarią" veiklą, lipa per kitų galvas, žemina jų orumą, nepaiso interesų.

Raktiniai 2012 metų žodžiai: optimizmas, atkaklumas, atsakingumas ir pagalba.

Revoliucinė dvasia sklandys tiek pasaulyje, tiek atskirų žmonių gyvenime. Tie, kurie nepasirengę pokyčiams, gali ruoštis skausmingiems išgyvenimams.

Politinėje ir ekonominėje sferoje žmonės reikalaus daugiau laisvės, lygiateisiškumo.

Nuo gegužės ir lapkričio stiprėja branduolinių avarijų grėsmė.

Žmonės 2012 metais puoselės dvasiškumą, užuojautą, pagalbą. Ne vienas žmogus suvoks turįs parapsichinių sugebėjimų.

Nors gausime daug informacijos, tačiau tik maža dalis bus naudinga. Didelė tikimybė, jog Drakono metais nebus išrasta žmonijai reikšmingų atradimų, vakcinų, medikamentų ir pan. Tačiau seksis muzikos ir šokio atstovams. Tikėtina, jog išgirsime ir pamatysime unikalių talentų, bus parašyta istorijon įeisiančių muzikos kūrinių.

2012 metais svarbu neskubėti, susivokti savyje, atrasti tai, kas buvo paslėpta ir vienytis su bendraminčiais.

 

avinasAVINAS

Sėkmingos bus dvi sferos, tačiau tik tuo atveju, jeigu negailėsite pastangų. Pirmąjį pusmetį turėtumėte susitvarkyti finansinę sritį, bent jau daugmaž, skolas atiduoti, litą kitą pasitaupyti. Antra sritis - darbo, asmeninės karjeros. Jeigu dabartiniame darbe netenkina užmokestis, būtinai iki 2012 metų vasario susiraskite naują darbą. Darbo paieškoms netinkamas vasaris ir kovas.

Pajausite pilnatvę bendraudami su panašiai mąstančiais žmonėmis, keliaudami. Antroji metų pusė itin tinka mokytis, geriausi ilgalaikio mokymo kursai.

Daugeliui Avinų ateis suvokimas, kad jiems labai reikia stabilių santykių ir tik su tais, kurie geba susitaikyti su kintančiomis Avino nuotaikomis, tikslais. Per šiuos metus gyvenimas gali pasikeisti itin stipriai, netgi dramatiškai.

Reikėtų vengti persitempimo, kažkurios srities ar žmogaus sureikšminimo.

 

jautisJAUTIS

Pirmasis pusmetis tipiškiems Jaučiams bus sėkmingas. Iš kažkur atsiras noro siekti finansinės gerovės, tobulinti save ir savo šeimos narius. Gali būti, jog atrasite kūrybinių sugebėjimų, kurie už metų kitų duos pelno.

Antrąjį pusmetį balansuosite ties pasirinkimo riba. Jeigu išlaikysite optimizmą ir norą tobulėti, tada padidinsite ir pajamas. Kitu atveju keletą mėnesių gali būti sunkoki. Aštrių nuosmukių ar pakilimų darbe būti neturėtų. Labai svarbu pagarbiai elgtis su kolegomis, ypatingai jei esate vadovai.

Bus minčių apie emigravimą, tačiau laimė svetimame krašte abejotina. Prieš priimdami lemtingą sprendimą, apsvarstykite situaciją iš visų galimų pusių.

Jaučiams šie metai sunkesni gali būti asmeniniuose santykiuose. Priežastis viena, esate linkę į neištikimybę, siekiate paties geriausio, tačiau ne to, kas yra šalia. Liaukitės tikėję, jog susikurtas idealas egzistuoja, idealai vaikšto šalia! Reikėtų labiau gilintis į tobulų ir žmogiškų santykių puoselėjimą, savivertę, egzistencijos prasmę.

Geros blogos dienos

 

dvyniaiDVYNIAI

Sklandysite paslapčių pasaulyje ir dėl to būsite laimingi, spinduliuosite gera nuotaika. Jums patiks, kad kažkas pasitiki, išsako slapčiausius dalykus. Visapusiškai išnaudosite artistiškumą, dalinsite patarimus į kairę ir dešinę. Reikia pabrėžti, jeigu padidinsite intuicijos sugebėjimus, išties jūsų patarimai daugeliu atveju bus tinkami ir sėkmingi.

Antrojoje metų pusėje reikalai kryps į dar geresnę pusę. Optimizmas veršis per kraštus, norėsite pirkti knygų, dalyvauti proto mūšiuose, mokytis ir panašiai.

Asmeniniai santykiai klostysis romantiškai, tikėtina, jog moterys Dvyniai pamins vyrus po padu. Atrodo, kažkokiame susibūrime sutiksite savo buvusį ar buvusią. Idealiausia jūsų reakciją - pasisveikinimas, kelių malonių žodžių pasakymas ir tiek. Jokiu būdu neprisiminkite praeities, ypatingai skriaudų!

Deja, santykiai su draugais ne tokie stabilūs. Neametama radikalių pokyčių, stresinių situacijų galimybė.

Niekada nepraraskite sveiko proto, nerizikuokite - 2012 dėl to tik nukentėtumėte.

 

vezysVĖŽYS

Pirmąjį metų pusmetį galvoje kunkuliuos idėjos, planai, siekiai. Deja, tikėtina, jog antroje metų pusėje jie taip ir užges... Didžiausia jūsų bėda, jog nežinote, ko norite, dažnai elgiatės veidmainiškai. Daugelis Vėžių kaip kokie vaikai...

Tikriausiai 2011 metai jums buvo pakankamai nesėkmingi, dėl prastai susiklosčiusių reikalų lindėjote namuose savo kiaute. Kas gali pasikeisti šiais metais? Galite keistis jūs patys: pasirodykite viešumoje, atleiskite tiems, kurie jus įskaudino ir atsiprašykite tų, kuriuos įskaudinote patys. Atviriau pasisakykite, ko tikitės, ko ieškote. Greičiausiai laimės krislelį jums atneš būtent pažįstami, draugai, kolegos.

Jei ir toliau mėgausitės vienatve, koncentruokitės ties menu, tai jus atpalaiduos, padidins savivertę, malšins emocijas.

Turintiems šeimas teks balansuoti ties pasirinkimu - darbas ar šeima. Vienišieji Vėžiai greičiausiai meilės nesutiks ir šiemet, tikėtini nebent trumpalaikiai ir gana skausmingi romanai.

 

liutasLIŪTAS

Pirmąjį šių metų pusmetį (ir pirmąsias naujų metų dienas) Liūtai leis puikiai. Būsite pastebimi, efektyviai sieksite tikslų, tad galite tikėtis nemenkos sėkmės darbe, finansinėje srityje. Svarbu, kad nesigriebtumėte iš karto kelių darbų, nejudėtumėte į tikslą keliomis kryptimis. Rinkitės vieną ir tolygiai ja eikite.

Sėkmė priklausys ir nuo draugų, kolektyvo - reikia pasakotis, ko norite ir ieškoti bendraminčių. Jei darbe kažkas itin nepatinka, bandykite kreiptis į vadovybę. Jei tai nepadės, ieškokite kito darbo, atrodo, žvaigždės tam šiais metais bus palankios.

Jei kitose srityse bus pokyčių, santykiuose su šeima, giminaičiais ir kaimynais dramatiškų poslinkių nenusimato.

Gyvenimo patirties įgyti galite mokydamiesi, keliaudami. Sėkmingos bus spontaniškos kelionės.

Daugiau vaizduotės intymioje srityje! Jauskite, ko nori partneris ar partnerė.

Naudingi akmenys

 

mergeleMERGELĖ

Pirmasis pusmetis puikus laikas saviugdai ir tobulėjimui. Neribokite ir nestabdykite savęs. Niekada nesakykite sau, jog kažko negalite, nesugebėsite, nesate verti - smarkiai apribosite sėkmę. Tikėtina, jog grandioziniai planai išsipildys tiems, kurie investuoja į žinias, juda kryptingai link tikslo jau ne vienerius metus.

Finansų sektorius jums 2012 metais bus stabilus, didesnių pajamų ar išlaidų nenusimato.

Vienišiai sieks stabilumo asmeniniame gyvenime, greičiausiai lakstysite per barus ir diskotekas, draugų vakarėlius ir bandysite rasti tą vienintelį ar vienintelę. Rasite, tačiau netrukus suabejosite pasirinkimu. Neskubėkite nutraukti santykių, įsiklausykite į tą žmogų, kartu puoselėkite romantiką. Venkite atsitiktinių intymių santykių!

Jokiais būdais nesidomėkite azartiniais lošimais, lengvai ant jų „užkibsite", o tada prarasite ir finansinį stabilumą.

 

svarstyklesSVARSTYKLĖS

Didžiausia sėkmė lydės prekyboje, investicijose, teikiant paskolas, tvarkant kitų žmonių pinigus. Tiesą sakant 2012 metai Svarstyklėms bus sėkmingi tiek finansinėje plotmėje, tiek asmeniniuose santykiuose. Puikiai derinsite abi sritis, tačiau ateis momentas, kai reikės pasirinkti vieną jų, tiksliau kažkuriai iš šių sričių skirti daugiau dėmesio. Šiokie tokie nesklandumai gali būti santykiuose su tėvais, kartais sutuoktiniu antroje metų pusėje, bet čia smulkmenos! Tiesa, jei sutuoktinis ar tėvai intensyviai kišasi į verslo reikalus ar jūsų darbą, taktiškai pasakykite, kad liautųsi.

Teigiamai nuotaiką ir savivertę kels įvairiausi mokymo kursai, tobulėjimas kažkurioje srityje - neįsileiskite į savo gyvenimus apatijos, ji jums nereikalinga ir žlugdo optimizmą! Būtinai reikia keliauti, kelionėse jūs būnate kitokie, užmirštate visus ir viską aplinkui, atsipalaiduojate.

 

skorpionasSKORPIONAS

2012 metai ypatingai bus sėkmingi asmeninėje sferoje. Panašu, jog santykiai su mylimu žmogumi peraugs į kitą lygmenį, harmonija vyraus dvasinėje ir intymioje plotmėje! Neužmirškite bendravimo, romantiškų santykių puoselėti.

Geri santykiai klostysis su draugais, naujais pažįstamais. Yra tikimybė, kad su kai kuriais iš jų pradėsite plėtoti verslo idėjas, o netrukus ir bendradarbiauti. Tai būtų geras sprendimas, kadangi 2012 metai jums itin palankūs kurti savo verslą, tapti pačiam sau bosu. Su pinigais šiais metais jokių problemų nekils, išskyrus tą, jog norėsis jų vis daugiau.

Su investicijomis maksimalią sėkmę pasieksite antroje metų pusėje. Tiesa, patarimais dėl pinigų nesisvaidykite, tačiau artimiausiems patarti galite.

Stabilumo šiais metais nebus, tačiau pokyčiai bus tik į gerą.

Labai svarbu rūpintis sveikata, neleisti ligoms įsisenėti.

Turintiems vaikų, reikėtų pasistengti su jais užmegzti atviresnius santykius, atrodo, jie linkę kažką slėpti. Nebūkite griežti, būkite supratingi!

Bioritmas

 

saulysŠAULYS

Sėkmė darbuose lydės Šaulį ištisus metus. Nestokosite idėjų, kunkuliuosite entuziazmu, todėl net didžiausias klaidas aplinkiniai ir likimas jums atleis. Darbus atliksite ne tik geriau, bet ir greičiau. Džiaugsitės, jog judate išsvajota linkme. Tikėtina, jog bus pasiūlytas didesnis atlygis arba nauja darbo vieta, dėl jos verta pagalvoti ir priimti tinkamiausią sprendimą. Augsite ir įgūdžių kiekiu, kurie netrukus kilstels ir finansinę kreivę, ypatingai vasarį ir kovą.

Šie metai keis situaciją asmeniniame gyvenime. Jus trauks prie priešingos lyties, būsite linkę į romanus. Partnerį turintiems Šauliams į asmeninį gyvenimą reiktų įtraukti daugiau kūrybos ir žaidimų.

Antroje metų pusėje vienišiai užmegs rimtus santykius, o gyvenantys kartu pradės galvoti apie santykių įteisinimą, bevaikiai apie vaikus.

Tiesa, nesivelkite į „nešvarius" reikalus, nerizikuokite, kitaip nusvilsite.

Itin palankus metas vasaros pabaigoje ieškoti savo projektui investuotojų, užmegzti verslo santykius.

Raskite laiko tokiam poilsiui, kokį jūs mėgstate.

 

oziaragisOŽIARAGIS

Pirmasis pusmetis dovanos puikių galimybių savirealizacijai. Didžiulės sėkmės susilauks darbai, kuriems reikia kūrybos. Leiskite sau skirti laiko hobio paieškoms. Užsiimdami mėgstama veikla ne tik pailsėsite, bet ir atrasite idėjų tam tikram verslui ar net keliems.

Vienišiems arba nelaimingiems esamuose santykiuose Ožiaragiams pasitaikys progų situaciją pakeisti. Prieš rizikuodami atsakingai pagalvokite, ar tuo pakenksite kitiems. Norintiems esamus santykius tęsti, reikėtų atsakingiau juos puoselėti, įvesti kažkokių naujovių, malonių intrigų. Toks pat patarimas taikomas ir santykiams su vaikais - rodykite daugiau ne tik globėjiško, bet ir draugiško dėmesio.

Visgi sėkmingiausios dienos laukia 2012 metų pabaigoje. Iš tuo laiku skiriamų užduočių gausite maksimalios naudos, patobulinsite įgūdžius ir padidinsite banko sąskaitą.

Geras metas pereiti į kitą darbą, persikelti į kitą gyvenamą vietą. Sustiprės intuicija, imsite geriau jausti kitų žmonių nuotaikas, pagal kurias suprasite, ką sakyti, o dėl ko patylėti.

Laimes talismanai

vandenisVANDENIS

Malonūs įvykiai bus susiję su namais ir šeima. Tikėtina, jog ieškosite naujo partnerio, bandysite sukurti oficialią šeimą arba įsigyti, susitvarkyti būstą.

Galimas nedidelis pokytis karjeroje, galbūt tik prašysite didesnio atlygio, o gal pakeisite profesiją ar patį darbą. Finansine prasme metai lengvi nebus, kadangi nesuvoksite, kur dingsta pinigai. Reikės tiesiog atidžiau planuoti pirkinius.

Skirkite laiko asmeniniams pomėgiams, ypač kūrybiškiems.

Jei vairuojate, būkite atsargūs prie vairo nuo birželio iki rugsėjo mėnesio. Vasarą būtinai išvykite į neilgą kelionę. Šiais metais turėtumėte atsikratyti slėgusių baimių, kompleksų.

 

zuvysŽUVYS

2012 metais tapsite geriau pastebimi, patys norėsite keistis, tobulėti išore, būti ryškūs. Kai kuriems išsivystys jautrumas, nuojauta, parapsichologinės jausenos. Stenkitės fantazijų nemaišyti su tikrove.

Pirmąjį pusmetį daug laimės teiks neilgos kelionės, ypatingai į užsienį. Tinkamas metas susitaikyti su draugais, kaimynais.

Spręsti klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu taip pat tinkamiausia antra metų pusė. Kol nesupa ypatinga prabanga ir neturite lėšų naujam ar geresniam būstui, stenkitės komforto ir grožio įnešti savomis rankomis, sava išmone ir kūrybingumu.

Finansinė sritis šiais metais bus gana nepastovi. 2012 gali atnešti tiek didžiulę finansinę sėkmę, tiek nemenkus nuostolius. Jei yra galimybė, pasitaupykite. Ypatingai atsargiai elkitės su pinigais gegužės-spalio mėnesiais. Nedalyvaukite kolektyviniuose projektuose, neskolinkite draugams.

Laisvalaikio gido Anonsas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "IKS" sutikimo draudžiama.

 

 

 

 

 

 

 


Anonsas.lt naujienlaiškio prenumerata

Sužinok naujausias mados tendencijas, geriausius receptus, kelionių ir laisvalaikio idėjas! UŽSIPRENUMERUOK!

anonsas.lt pristato
Anonsas.lt pristato
Kalėdų dekoracijos

Kaip patiems pasidaryti didelę kalėdinę puokštę. Kalėdinio vainiko pynimas (videofilmukas). Nematytos kalėdinės dekoracijos. Originalios idėjos, kaip puošti namus kalėdoms.

sukulentu sodinimas Sukulentų deriniai pavasarinei palangei!

Mini terariumas su sukulentais

Naminė itališka pica Kaip pasigaminti tikrą itališką picą namuose?

Autentiškas picos pado receptas. Picos pado formavimas ir kepimas. Gardus picos padažas.

Naujausi dovanų kuponai
Kaip dažyti plaukus?

Atsako ir pataria plaukų SPA terapeutė Rita Liutikienė

ka padovanoti vaikinui Ką padovanoti vyrui? 40 įdomių idėjų!

Dovanų idėjos draugui, vaikinui, sutuoktiniui, tėčiui.

Moteriški auskarai Ką padovanoti moteriai. 30 geriausių idėjų

Geriausia dovana moteriai, originalios, klasikinės dovanos moteriai, žmonai, merginai, draugei

Ką valgyti Maroke Ką valgyti Maroke

Tradiciniai Maroko valgiai, populiariausi Maroko restoranai, atsiliepimai apie Maroko restoranus

Avių galvų patiekalas Jamaa el Fna naktiniame turguje Ką veikti Marakeše

Pramogos Marakeše, kur apsistoti Marakeše, lankytini objektai, apsipirkimas ir maistas

odos senejimas Odos senėjimas: priežastys ir pagalba

Kaip sumažinti raukšles ir kodėl jos atsiranda?

Populiariausi kvepalai moterims Populiariausi moteriški kvepalai

Populiariausi, perkamiausi ir klasikiniai moteriški kvepalai, kokie naujausi kvepalai laimėjo The Fragrance Foundation Award

Lankytinos Maroko vietos, Esoura tvirtovė Įdomiausios lankytinos vietos Maroke

Istoriniai ir gamtos paminklai Maroke, gražiausios Maroko vietos, maršrutas po Maroką

Antikos laikų serialas Roma Geriausi istoriniai serialai

Įdomiausi istoriniai serialai suskirstyti pagal epochas ir šalis

7 priežastys, kodėl jau dabar verta pradėti ieškoti dovanų Kalėdoms 7 priežastys, kodėl jau dabar verta pradėti ieškoti dovanų Kalėdoms

Darganoti rudeniški orai vis dažniau primena apie artėjančias šventes, tačiau retas kuris nusprendžia pradėti ir šventinių dovanų paieškas.

Sidi Ifni, Legzira arka Ką pamatyti Maroke

Lankytinos Maroko vietos, maršrutas automobiliu po Maroką, pramogos Maroke

LAnkytinu vietu maroke zemelapis Lankytinų vietų Maroke žemėlapis

Realioje kelionėje į Maroką sukurtas lankytinų vietų, viešbučių, naudingų vietų žemėlapis.

Internetinė kinietiškų prekių parduotuvė Banggood.com Geriausios kiniečių internetinės parduotuvės

Prekyba kiniečių prekėmis elektroninėje parduotuvėje su pristatymu į Lietuvą

Kvepalai: išsirink Tave atskleidžiantį kvapą

Mažos gudrybės, renkantis sau tinkančius kvepalus. Kvapai pagal Zodiako ženklą. Tai išties įdomu!

Lieknėjimo hipnozė namuose

Pasirodo, sėkmingai atsikratyti nereikalingo svorio yra ne tik fizinis, bet kartu ir mentalinis dalykas.

Dekupuojame padėklą Rankdarbiai: gaminame rudenišką padėklą

Idėja, kaip pasidaryti originalų rudenišką padėklą kavai ir pusryčiams į lovą!

Naminio sidro gaminimas Naminio sidro gaminimas

Obuolių ir kriaušių sidro gamyba

vėlinės Vėlinių papročiai ir tradicijos

Vėlinės - mirusiųjų šventė. Ką dar apie šią dieną žinome?

Dovanos paaugliams 7 dovanos, kurios neabejotinai pradžiugintų jaunuolį

Pačios geriausios ir geidžiamiausios dovanos paaugliui, jaunuoliui 2018

Kūdikio maitinimas 3-6 mėnesiai Kūdikio maitinimas 3-6 mėnesiai

Kaip padėti kūdikiui įveikti augimo šuolį? Kaip aprūpinti kūdikį visomis reikalingomis maisto medžiagomis?

Į kokį būrelį užrašyti vaiką?

Populiariausios popamokinės veiklos, jų pliusai ir minusai.

Kūdikio mitybos režimas Kūdikio mitybos režimas: svarbiausia – rasti aukso viduriuką

Kūdikio mitybos režimas - daug diskusijų kelianti tema. Jauniems tėveliams kyla pačių įvairiausių klausimų: kiek kartų per parą maitinti naujagimį ir kiek - kūdikį, kokie turėtų būti intervalai tarp maitinimų, ar, atėjus laikui maitinti, žaidinti kūdikį, ar maitinti jį tam tikromis valandomis ir t. t.

palapinė žvejybai žiemą Palapinė žieminei žvejybai

Žieminės žvejybos palapinė, kaip išsirinkti, kaip sukomplektuoti įrangą patogiai naktinei žvejybai

Serialas Burtininkai / The Magicians Geriausi fantastiniai serialai

Topas geriausių fantastinių ir fentezi serialų

Plekšniu žvejyba nuo kranto Plekšnių žvejyba nuo kranto

Plekšnių žvejyba Baltijos jūros paplūdimiuose Surf tipo meškerėmis

Kūdikio maitinimas 9 - 12 mėnesių Kūdikio maitinimas 9 - 12 mėnesių

Devynių mėnesių mažyliai jau noriai valgo įvairų maistą, kuris pamažu ima keisti motinos pieną ir mišinėlius bei tampa pagrindiniu kalorijų ir reikalingu medžiagų šaltiniu.

Kūdikio kraitelis Kūdikio kraitelis

Kaip turėtų atrodyti kūdikio kraitelis?

Gdansko Moltavos pakrantė Ką pamatyti Gdanske

Lankytinos Gdansko vietos, kur apsistoti Gdanske, ką veikti Gdanske

Žvejyba dugnine meškere Dugninės žvejybos meškerė

Kaip išsirinkti meškerę ir įrangą dugninei žvejybai

Kūdikio primaitinimas Kūdikio primaitinimas

Tėvams kyla daugybė klausimų ir baimių dėl kūdikio papildomo maitinimo.

Anonsas.lt pristato
Dalia Dulkienė Dalia Dulkienė

Dalios receptų knyga

neringos blogas Neringa L.

Neringos receptų knyga

Galina Jagello

Maisto patiekalų receptų knyga

Orkestras Lords Of The Sound Music is coming Orkestras „Lords Of The Sound“: Music is coming

Lapkričio 20d. Vilniuje "Compensa" Orkestras „Lords Of The Sound“: Music is coming

Naujieji Metai  Poliarizuoti Stiklai Eina Eina Festivalis Naujieji Metai | Poliarizuoti Stiklai "Eina Eina Festivalis"

gruodžio 31d. Vilniuje "tamsta kulbas" Naujieji Metai | Poliarizuoti Stiklai "Eina Eina Festivalis"

ERRORAI l premjera ERRORAI l premjera*

Gruodžio 9d. Vilniuje "meno fortas" ERRORAI l premjera*

Skamp20 Skamp20

Vilniuje "siemens arena" 2018 12 26d Skamp20

Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme

Vilniuje "siemens arena" 2019 sausio 4d Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme

VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE

Vilniuje 'Jazz cellar 11" VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE

Viktorija Gečytė Quintet Viktorija Gečytė Quintet

Vilniuje "Jazz cellar "Viktorija Gečytė Quintet

Naujametinė gero humoro dozė. Teatras KITAS KAMPAS Naujametinė gero humoro dozė. Teatras KITAS KAMPAS

Vilniuje "Compensa" Naujametinė gero humoro dozė. Teatras KITAS KAMPAS

KRAFTWERK 3D Kraftwerk 3D

Kaune "Kauno žalgirio arena " KRAFTWERK 3D

Rag 'n' Bone Man - Grande Reserve Tour Rag 'n' Bone Man - Grande Reserve Tour

Vilniuje "Compensa"Rag 'n' Bone Man - Grande Reserve Tour