Horoskopas 2012 metams

2011-12-15 18:01   Peržiūros : 14194   Spausdinti


Horoskopas 2012

 

2012 metus globoja vandeninis Drakonas. Šiais metais pasitaikys daug galimybių įgyvendinti savo svajones. Tikslus pasieks atkaklūs, tačiau vidumi dvasingi žmonės. Sėkmė nelydės tinginių, tačiau neglostys ir skubančių. Norų nepavyks įgyvendinti tiems, kurie priima sprendimus skubotai, stipriai rizikuoja, vykdo „nešvarią" veiklą, lipa per kitų galvas, žemina jų orumą, nepaiso interesų.

Raktiniai 2012 metų žodžiai: optimizmas, atkaklumas, atsakingumas ir pagalba.

Revoliucinė dvasia sklandys tiek pasaulyje, tiek atskirų žmonių gyvenime. Tie, kurie nepasirengę pokyčiams, gali ruoštis skausmingiems išgyvenimams.

Politinėje ir ekonominėje sferoje žmonės reikalaus daugiau laisvės, lygiateisiškumo.

Nuo gegužės ir lapkričio stiprėja branduolinių avarijų grėsmė.

Žmonės 2012 metais puoselės dvasiškumą, užuojautą, pagalbą. Ne vienas žmogus suvoks turįs parapsichinių sugebėjimų.

Nors gausime daug informacijos, tačiau tik maža dalis bus naudinga. Didelė tikimybė, jog Drakono metais nebus išrasta žmonijai reikšmingų atradimų, vakcinų, medikamentų ir pan. Tačiau seksis muzikos ir šokio atstovams. Tikėtina, jog išgirsime ir pamatysime unikalių talentų, bus parašyta istorijon įeisiančių muzikos kūrinių.

2012 metais svarbu neskubėti, susivokti savyje, atrasti tai, kas buvo paslėpta ir vienytis su bendraminčiais.

 

avinasAVINAS

Sėkmingos bus dvi sferos, tačiau tik tuo atveju, jeigu negailėsite pastangų. Pirmąjį pusmetį turėtumėte susitvarkyti finansinę sritį, bent jau daugmaž, skolas atiduoti, litą kitą pasitaupyti. Antra sritis - darbo, asmeninės karjeros. Jeigu dabartiniame darbe netenkina užmokestis, būtinai iki 2012 metų vasario susiraskite naują darbą. Darbo paieškoms netinkamas vasaris ir kovas.

Pajausite pilnatvę bendraudami su panašiai mąstančiais žmonėmis, keliaudami. Antroji metų pusė itin tinka mokytis, geriausi ilgalaikio mokymo kursai.

Daugeliui Avinų ateis suvokimas, kad jiems labai reikia stabilių santykių ir tik su tais, kurie geba susitaikyti su kintančiomis Avino nuotaikomis, tikslais. Per šiuos metus gyvenimas gali pasikeisti itin stipriai, netgi dramatiškai.

Reikėtų vengti persitempimo, kažkurios srities ar žmogaus sureikšminimo.

 

jautisJAUTIS

Pirmasis pusmetis tipiškiems Jaučiams bus sėkmingas. Iš kažkur atsiras noro siekti finansinės gerovės, tobulinti save ir savo šeimos narius. Gali būti, jog atrasite kūrybinių sugebėjimų, kurie už metų kitų duos pelno.

Antrąjį pusmetį balansuosite ties pasirinkimo riba. Jeigu išlaikysite optimizmą ir norą tobulėti, tada padidinsite ir pajamas. Kitu atveju keletą mėnesių gali būti sunkoki. Aštrių nuosmukių ar pakilimų darbe būti neturėtų. Labai svarbu pagarbiai elgtis su kolegomis, ypatingai jei esate vadovai.

Bus minčių apie emigravimą, tačiau laimė svetimame krašte abejotina. Prieš priimdami lemtingą sprendimą, apsvarstykite situaciją iš visų galimų pusių.

Jaučiams šie metai sunkesni gali būti asmeniniuose santykiuose. Priežastis viena, esate linkę į neištikimybę, siekiate paties geriausio, tačiau ne to, kas yra šalia. Liaukitės tikėję, jog susikurtas idealas egzistuoja, idealai vaikšto šalia! Reikėtų labiau gilintis į tobulų ir žmogiškų santykių puoselėjimą, savivertę, egzistencijos prasmę.

Geros blogos dienos

 

dvyniaiDVYNIAI

Sklandysite paslapčių pasaulyje ir dėl to būsite laimingi, spinduliuosite gera nuotaika. Jums patiks, kad kažkas pasitiki, išsako slapčiausius dalykus. Visapusiškai išnaudosite artistiškumą, dalinsite patarimus į kairę ir dešinę. Reikia pabrėžti, jeigu padidinsite intuicijos sugebėjimus, išties jūsų patarimai daugeliu atveju bus tinkami ir sėkmingi.

Antrojoje metų pusėje reikalai kryps į dar geresnę pusę. Optimizmas veršis per kraštus, norėsite pirkti knygų, dalyvauti proto mūšiuose, mokytis ir panašiai.

Asmeniniai santykiai klostysis romantiškai, tikėtina, jog moterys Dvyniai pamins vyrus po padu. Atrodo, kažkokiame susibūrime sutiksite savo buvusį ar buvusią. Idealiausia jūsų reakciją - pasisveikinimas, kelių malonių žodžių pasakymas ir tiek. Jokiu būdu neprisiminkite praeities, ypatingai skriaudų!

Deja, santykiai su draugais ne tokie stabilūs. Neametama radikalių pokyčių, stresinių situacijų galimybė.

Niekada nepraraskite sveiko proto, nerizikuokite - 2012 dėl to tik nukentėtumėte.

 

vezysVĖŽYS

Pirmąjį metų pusmetį galvoje kunkuliuos idėjos, planai, siekiai. Deja, tikėtina, jog antroje metų pusėje jie taip ir užges... Didžiausia jūsų bėda, jog nežinote, ko norite, dažnai elgiatės veidmainiškai. Daugelis Vėžių kaip kokie vaikai...

Tikriausiai 2011 metai jums buvo pakankamai nesėkmingi, dėl prastai susiklosčiusių reikalų lindėjote namuose savo kiaute. Kas gali pasikeisti šiais metais? Galite keistis jūs patys: pasirodykite viešumoje, atleiskite tiems, kurie jus įskaudino ir atsiprašykite tų, kuriuos įskaudinote patys. Atviriau pasisakykite, ko tikitės, ko ieškote. Greičiausiai laimės krislelį jums atneš būtent pažįstami, draugai, kolegos.

Jei ir toliau mėgausitės vienatve, koncentruokitės ties menu, tai jus atpalaiduos, padidins savivertę, malšins emocijas.

Turintiems šeimas teks balansuoti ties pasirinkimu - darbas ar šeima. Vienišieji Vėžiai greičiausiai meilės nesutiks ir šiemet, tikėtini nebent trumpalaikiai ir gana skausmingi romanai.

 

liutasLIŪTAS

Pirmąjį šių metų pusmetį (ir pirmąsias naujų metų dienas) Liūtai leis puikiai. Būsite pastebimi, efektyviai sieksite tikslų, tad galite tikėtis nemenkos sėkmės darbe, finansinėje srityje. Svarbu, kad nesigriebtumėte iš karto kelių darbų, nejudėtumėte į tikslą keliomis kryptimis. Rinkitės vieną ir tolygiai ja eikite.

Sėkmė priklausys ir nuo draugų, kolektyvo - reikia pasakotis, ko norite ir ieškoti bendraminčių. Jei darbe kažkas itin nepatinka, bandykite kreiptis į vadovybę. Jei tai nepadės, ieškokite kito darbo, atrodo, žvaigždės tam šiais metais bus palankios.

Jei kitose srityse bus pokyčių, santykiuose su šeima, giminaičiais ir kaimynais dramatiškų poslinkių nenusimato.

Gyvenimo patirties įgyti galite mokydamiesi, keliaudami. Sėkmingos bus spontaniškos kelionės.

Daugiau vaizduotės intymioje srityje! Jauskite, ko nori partneris ar partnerė.

Naudingi akmenys

 

mergeleMERGELĖ

Pirmasis pusmetis puikus laikas saviugdai ir tobulėjimui. Neribokite ir nestabdykite savęs. Niekada nesakykite sau, jog kažko negalite, nesugebėsite, nesate verti - smarkiai apribosite sėkmę. Tikėtina, jog grandioziniai planai išsipildys tiems, kurie investuoja į žinias, juda kryptingai link tikslo jau ne vienerius metus.

Finansų sektorius jums 2012 metais bus stabilus, didesnių pajamų ar išlaidų nenusimato.

Vienišiai sieks stabilumo asmeniniame gyvenime, greičiausiai lakstysite per barus ir diskotekas, draugų vakarėlius ir bandysite rasti tą vienintelį ar vienintelę. Rasite, tačiau netrukus suabejosite pasirinkimu. Neskubėkite nutraukti santykių, įsiklausykite į tą žmogų, kartu puoselėkite romantiką. Venkite atsitiktinių intymių santykių!

Jokiais būdais nesidomėkite azartiniais lošimais, lengvai ant jų „užkibsite", o tada prarasite ir finansinį stabilumą.

 

svarstyklesSVARSTYKLĖS

Didžiausia sėkmė lydės prekyboje, investicijose, teikiant paskolas, tvarkant kitų žmonių pinigus. Tiesą sakant 2012 metai Svarstyklėms bus sėkmingi tiek finansinėje plotmėje, tiek asmeniniuose santykiuose. Puikiai derinsite abi sritis, tačiau ateis momentas, kai reikės pasirinkti vieną jų, tiksliau kažkuriai iš šių sričių skirti daugiau dėmesio. Šiokie tokie nesklandumai gali būti santykiuose su tėvais, kartais sutuoktiniu antroje metų pusėje, bet čia smulkmenos! Tiesa, jei sutuoktinis ar tėvai intensyviai kišasi į verslo reikalus ar jūsų darbą, taktiškai pasakykite, kad liautųsi.

Teigiamai nuotaiką ir savivertę kels įvairiausi mokymo kursai, tobulėjimas kažkurioje srityje - neįsileiskite į savo gyvenimus apatijos, ji jums nereikalinga ir žlugdo optimizmą! Būtinai reikia keliauti, kelionėse jūs būnate kitokie, užmirštate visus ir viską aplinkui, atsipalaiduojate.

 

skorpionasSKORPIONAS

2012 metai ypatingai bus sėkmingi asmeninėje sferoje. Panašu, jog santykiai su mylimu žmogumi peraugs į kitą lygmenį, harmonija vyraus dvasinėje ir intymioje plotmėje! Neužmirškite bendravimo, romantiškų santykių puoselėti.

Geri santykiai klostysis su draugais, naujais pažįstamais. Yra tikimybė, kad su kai kuriais iš jų pradėsite plėtoti verslo idėjas, o netrukus ir bendradarbiauti. Tai būtų geras sprendimas, kadangi 2012 metai jums itin palankūs kurti savo verslą, tapti pačiam sau bosu. Su pinigais šiais metais jokių problemų nekils, išskyrus tą, jog norėsis jų vis daugiau.

Su investicijomis maksimalią sėkmę pasieksite antroje metų pusėje. Tiesa, patarimais dėl pinigų nesisvaidykite, tačiau artimiausiems patarti galite.

Stabilumo šiais metais nebus, tačiau pokyčiai bus tik į gerą.

Labai svarbu rūpintis sveikata, neleisti ligoms įsisenėti.

Turintiems vaikų, reikėtų pasistengti su jais užmegzti atviresnius santykius, atrodo, jie linkę kažką slėpti. Nebūkite griežti, būkite supratingi!

Bioritmas

 

saulysŠAULYS

Sėkmė darbuose lydės Šaulį ištisus metus. Nestokosite idėjų, kunkuliuosite entuziazmu, todėl net didžiausias klaidas aplinkiniai ir likimas jums atleis. Darbus atliksite ne tik geriau, bet ir greičiau. Džiaugsitės, jog judate išsvajota linkme. Tikėtina, jog bus pasiūlytas didesnis atlygis arba nauja darbo vieta, dėl jos verta pagalvoti ir priimti tinkamiausią sprendimą. Augsite ir įgūdžių kiekiu, kurie netrukus kilstels ir finansinę kreivę, ypatingai vasarį ir kovą.

Šie metai keis situaciją asmeniniame gyvenime. Jus trauks prie priešingos lyties, būsite linkę į romanus. Partnerį turintiems Šauliams į asmeninį gyvenimą reiktų įtraukti daugiau kūrybos ir žaidimų.

Antroje metų pusėje vienišiai užmegs rimtus santykius, o gyvenantys kartu pradės galvoti apie santykių įteisinimą, bevaikiai apie vaikus.

Tiesa, nesivelkite į „nešvarius" reikalus, nerizikuokite, kitaip nusvilsite.

Itin palankus metas vasaros pabaigoje ieškoti savo projektui investuotojų, užmegzti verslo santykius.

Raskite laiko tokiam poilsiui, kokį jūs mėgstate.

 

oziaragisOŽIARAGIS

Pirmasis pusmetis dovanos puikių galimybių savirealizacijai. Didžiulės sėkmės susilauks darbai, kuriems reikia kūrybos. Leiskite sau skirti laiko hobio paieškoms. Užsiimdami mėgstama veikla ne tik pailsėsite, bet ir atrasite idėjų tam tikram verslui ar net keliems.

Vienišiems arba nelaimingiems esamuose santykiuose Ožiaragiams pasitaikys progų situaciją pakeisti. Prieš rizikuodami atsakingai pagalvokite, ar tuo pakenksite kitiems. Norintiems esamus santykius tęsti, reikėtų atsakingiau juos puoselėti, įvesti kažkokių naujovių, malonių intrigų. Toks pat patarimas taikomas ir santykiams su vaikais - rodykite daugiau ne tik globėjiško, bet ir draugiško dėmesio.

Visgi sėkmingiausios dienos laukia 2012 metų pabaigoje. Iš tuo laiku skiriamų užduočių gausite maksimalios naudos, patobulinsite įgūdžius ir padidinsite banko sąskaitą.

Geras metas pereiti į kitą darbą, persikelti į kitą gyvenamą vietą. Sustiprės intuicija, imsite geriau jausti kitų žmonių nuotaikas, pagal kurias suprasite, ką sakyti, o dėl ko patylėti.

Laimes talismanai

vandenisVANDENIS

Malonūs įvykiai bus susiję su namais ir šeima. Tikėtina, jog ieškosite naujo partnerio, bandysite sukurti oficialią šeimą arba įsigyti, susitvarkyti būstą.

Galimas nedidelis pokytis karjeroje, galbūt tik prašysite didesnio atlygio, o gal pakeisite profesiją ar patį darbą. Finansine prasme metai lengvi nebus, kadangi nesuvoksite, kur dingsta pinigai. Reikės tiesiog atidžiau planuoti pirkinius.

Skirkite laiko asmeniniams pomėgiams, ypač kūrybiškiems.

Jei vairuojate, būkite atsargūs prie vairo nuo birželio iki rugsėjo mėnesio. Vasarą būtinai išvykite į neilgą kelionę. Šiais metais turėtumėte atsikratyti slėgusių baimių, kompleksų.

 

zuvysŽUVYS

2012 metais tapsite geriau pastebimi, patys norėsite keistis, tobulėti išore, būti ryškūs. Kai kuriems išsivystys jautrumas, nuojauta, parapsichologinės jausenos. Stenkitės fantazijų nemaišyti su tikrove.

Pirmąjį pusmetį daug laimės teiks neilgos kelionės, ypatingai į užsienį. Tinkamas metas susitaikyti su draugais, kaimynais.

Spręsti klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu taip pat tinkamiausia antra metų pusė. Kol nesupa ypatinga prabanga ir neturite lėšų naujam ar geresniam būstui, stenkitės komforto ir grožio įnešti savomis rankomis, sava išmone ir kūrybingumu.

Finansinė sritis šiais metais bus gana nepastovi. 2012 gali atnešti tiek didžiulę finansinę sėkmę, tiek nemenkus nuostolius. Jei yra galimybė, pasitaupykite. Ypatingai atsargiai elkitės su pinigais gegužės-spalio mėnesiais. Nedalyvaukite kolektyviniuose projektuose, neskolinkite draugams.

Laisvalaikio gido Anonsas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "IKS" sutikimo draudžiama.

 

 

 

 

 

 

 


Anonsas.lt naujienlaiškio prenumerata

Sužinok naujausias mados tendencijas, geriausius receptus, kelionių ir laisvalaikio idėjas! UŽSIPRENUMERUOK!

anonsas.lt pristato
Anonsas.lt pristato
Kalėdų dekoracijos

Kaip patiems pasidaryti didelę kalėdinę puokštę. Kalėdinio vainiko pynimas (videofilmukas). Nematytos kalėdinės dekoracijos. Originalios idėjos, kaip puošti namus kalėdoms.

sukulentu sodinimas Sukulentų deriniai pavasarinei palangei!

Mini terariumas su sukulentais

Naminė itališka pica Kaip pasigaminti tikrą itališką picą namuose?

Autentiškas picos pado receptas. Picos pado formavimas ir kepimas. Gardus picos padažas.

Naujausi dovanų kuponai
Kaip dažyti plaukus?

Atsako ir pataria plaukų SPA terapeutė Rita Liutikienė

aktorius Kostas Smoriginas Teatro elitas: aktorius Kostas Smoriginas

Vaizdo pasakojime aktorius apmąsto savo profesiją, gyvenimą, persipynusį teatru, taip pat nevengia aštrių temų, su kuriomis susiduria ne vienas žymus menininkas.

Afrodiziakai - aistringai Šv. Valentino dienai

Kokie maisto produktai turi lytinį portaukį ir aktyvumą skatinančių medžiagų?

Treniruoklis namuose Norintiems sportuoti – treniruoklis namuose

Sportas namuose gali būti toks pat efektyvus, kaip ir reguliarios treniruotės sporto klube.

Lieknėjimas su šokdyne Lieknėjimas su šokdyne: kaip kuo greičiau atsikratyti viršsvorio

Taisyklingas šokinėjimas virvute daro stebuklus - riebalai tirpsta, o kūnas stangrėja tiesiog akyse.

valentino diena 2013 Beprotiškiausios idėjos Šv. Valentino dienai

Valentino diena: idėjos kaip nustebinti

Kaip saugiai pirkti internetu Kaip išvengti sukčių perkant internetu

Nors sukčiai tobulėja nuolat ir prisistato vis įtikinamiau, perkant internetu reikėtų įvertinti šiuos kelis dalykus

Dessert in the restaurant MAGNUS in Kaunas The best restaurants in Kaunas

The map, descriptions and photos of the best restaurants in Kaunas

Valentino dienos dovanu  idejos Valentino diena: įdomiausios dovanų idėjos mylimiesiems

Mielos dovanos porai. Netikėtos dovanos vyrui. Romantiškos dovanos moteriai. Valentino dienos proga jie to nepamirš!

Populiariausi kvepalai moterims Populiariausi moteriški kvepalai

Populiariausi kvepalai moterims,perkamiausi ir geriausi kvepalai

Maisto derinimo principai

Ar žinojote, kad po sočių pietų daug geriau jausimės suvalgę gabalėlį šokolado, nei vaisių?

ziki plaukai Žili plaukai: ką daryti?

Žilų plaukų atsiradimo priežastys ir priežiūra

5 pagrindiniai žingsniai kasdienės veido odos priežiūrai

Kaip taisyklingai prižiūrėti veido odą, kad ji būtų graži ir spindėtų

operos solistas Vaclovas Daunoras Teatro elitas: operos solistas Vaclovas Daunoras

"Juo tavo karjera eina į viršų, tuo tu paprastesnis esi. Juo tu daugiau nori, kad tave suprastų žmogus", - video interviu pasakoja operos solistas.

Kelionė į Maroką Kelionė į Maroką

Ką pamatyti Maroke, lankytinos ir įdomios Maroko vietos, automobiliu po Maroką

Ką Taro kortos Jums žada 2019 sausio mėnesį?

Taro prognozė pagal gimimo datos vibruojantį skaičių

Raktinės frazės reklamuojantis google Kelionių reklama google

Kaip keliones reklamuoti google paieškoje, google reklamos formatai

augalu prieziura ziema Kambarinių augalų priežiūra žiemą

Kaip prižiūrėti kambarinius augalus šaltuoju sezonu?

veido valymas Veido valymas: kurį būdą pasirinkti?

Veido odos priežiūra ir problemų sprendimo būdai

Trumpas bob kirpimas profiliu Trumpų plaukų šukuosenos

Kokios trumpų plaukų šukuosenos madingos? Pagrindinės trumpų plaukų kirpimo tendencijos. Išsirinkti padės salono FRIZ specialistai

teminiai vakareliai Teminiai vakarėliai Naujiesiems

Įdomiausių idėjų TOP 12: "žaliasis", kokteilių, Antikos vakarėliai ir daugiau...

Upėtakio tartaras Užkandžiai Kalėdų stalui

Top 10 geriausių užkandžių Kalėdoms, užkandžių su mėsa, sūriu, vaisiais receptai

Farširuota višta Top 10 vištienos patiekalų Kalėdoms

Geriausi vištienos receptai Kalėdoms, kaip paruošti vištą Kalėdoms

Pietinės Atlaso kalnų pusės oazės, Asif Ounila upės slėnis, važiuojant P1506 keliu Kelionė po Atlaso kalnus

Aukštieji Atlaso kalnai, ką pamatyti Atlaso kalnuose

Vokiškas keksas Top 10 geriausi Kalėdiniai pyragai

Rinktiniai pyragų receptai Kalėdoms

plaukų dažymas Populiariausi plaukų dažymai, plaukų kirpimai ir procedūros

Madingu plaukų dažymas trumpų plaukų šukuosenos, šukuosenos vidutinio ilgio plaukams, plauku spalvos

Silkės patiekalai Kalėdoms Kalėdiniai silkės patiekalai

Geriausi silkės patiekalai Kalėdoms, top 10 silkės receptų Kalėdų stalui

Kalėdinė dovana tėvams Kalėdinė dovana tėvams

Norisi, jog dovana būtų ne tik graži, renkanti ant lentynos dulkes, bet reikalinga ir naudinga mūsų mylimam žmogui.

kaledu dovanos vaikui Kalėdinės dovanos vaikams

Kalėdinių dovanų vaikams idėjos: ką padovanoti skirtingo amžiaus vaikams, mergaitėms ir berniukams?

kaledine dovana vyrui Kalėdinės dovanos vyrams

Ką padovanoti Kalėdoms vyrui, sūnui, tėvui?

Anonsas.lt pristato
Dalia Dulkienė Dalia Dulkienė

Dalios receptų knyga

neringos blogas Neringa L.

Neringos receptų knyga

Galina Jagello

Maisto patiekalų receptų knyga

Ten Walls ir LVSO koncertas

rugpjūčio 22:00 Trakuose "trakų pilis" Ten Walls ir LVSO koncertas

Donatas Montvydas koncertas Donatas Montvydas koncertas

gruodžio 25d. 20:00 Vilniuje "loftas" Donatas Montvydas koncertas

Kalėdos sostinėje (2018) Kalėdos sostinėje (2018)

gruodžio 1d 17:00 Vilniuje "Katedros aikštė" Kalėdos sostinėje (2018)

Orkestras Lords Of The Sound Music is coming Orkestras „Lords Of The Sound“: Music is coming

Lapkričio 20d. Vilniuje "Compensa" Orkestras „Lords Of The Sound“: Music is coming

Naujieji Metai  Poliarizuoti Stiklai Eina Eina Festivalis Naujieji Metai | Poliarizuoti Stiklai "Eina Eina Festivalis"

gruodžio 31d. Vilniuje "tamsta kulbas" Naujieji Metai | Poliarizuoti Stiklai "Eina Eina Festivalis"

ERRORAI l premjera ERRORAI l premjera*

Gruodžio 9d. Vilniuje "meno fortas" ERRORAI l premjera*

Skamp20 Skamp20

Vilniuje "siemens arena" 2018 12 26d Skamp20

Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme

Vilniuje "siemens arena" 2019 sausio 4d Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme

VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE

Vilniuje 'Jazz cellar 11" VIKTORIJA GEČYTĖ QUINTET – BLUES BY FIVE

Viktorija Gečytė Quintet Viktorija Gečytė Quintet

Vilniuje "Jazz cellar "Viktorija Gečytė Quintet