Balandžio 7 d., sekmadienį, 15 val.
DAINOS LAIKE
Skiriama kompozitoriaus
Giedriaus Kuprevičiaus
80 metų sukakčiai
Dalyvauja
GIEDRIUS KUPREVIČIUS
Atlikėjai
VIKTORIJA MIŠKŪNAITĖ, sopranas
JURGIS JARAŠIUS, tenoras
ŽIVILĖ KUDIRKAITĖ, fortepijonas
Programa
Giedriaus Kuprevičiaus dainos,
kompozitoriaus fortepijoninės improvizacijos
bei pasakojimai apie dainų istorijas.
Skaityti plačiau
Balandžio 14 d., sekmadienį, 15 val.
CINEMA PARADISO
Pramoginė muzika
Solistė
EVELINA PILIPAVIČIŪTĖ, fortepijonas
Programa
Muzika iš kino filmų „Krikštatėvis“, „Amelija“,
„Pusryčiai pas Tifanį“, „Naujasis „Paradiso“ kino teatras“
ir kt.; iš animacinių filmų „Ozo šalies burtininkas“,
„Užkerėtoji“, „Pelenė“, „Dama ir valkata“ ir kt.;
iš miuziklo „Operos fantomas“.
Skaityti plačiau
Balandžio 21 d., sekmadienį, 15 val.
PASAULIO DAINOS
Solistė
GABRIELĖ BUKINĖ, sopranas
KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO
Lina Krėpštaitė, fortepijonas
Indrė Andruškevičiūtė, smuikas
Asta Krištaponienė, violončelė
Programa
L. van Beethoveno, F. Martin, G. Kuprevičiaus,
Z. Bružaitės, V. Bartulio ir ispanų kompozitorių kūriniai.
Skaityti plačiau
Balandžio 28 d., sekmadienį, 15 val.
ĮKVĖPIMO ŽEMĖ
Dedikacija Edvardui Grygui
VIRGINIJA KOCHANSKYTĖ, aktorė
RITA PREIKŠAITĖ, mecosopranas
RŪTA BLAŠKYTĖ, fortepijonas
Programa
Edvardo Grygo dainos ir kūriniai fortepijonui.
Skaitomi kompozitoriaus laiškai.
Skaityti plačiau
Gegužės 5 d., sekmadienį, 15 val.
PAVASARIO TANGO
Dedikacija Motinos dienai
JUSTINAS MAČYS, fleita
JULIUS JONUŠAS, violončelė
DONALDAS BRUŽAS, fortepijonas
Programa
Ástor Piazzolla: tango, siuitos, dainos
(fleitai, violončelei ir fortepijonui aranžavo D. Bružas).
Skaityti plačiau
Gegužės 19 d., sekmadienį, 15 val.
POP+KLASIKA
Netikėtas duetas
GIEDRĖ KISIELIŪTĖ, sopranas
JUSTINAS STANISLOVAITIS, vokalas ir gitara
Programa
Dviejų muzikos žanrų susitikimas.
Skaityti plačiau
YOUTUBE
Gegužės 26 d., sekmadienį, 15 val.
FORTEPIJONO MAGIJA
Svečiuose legendinis pianistas
ALEXANDER PALEY
Programa
Iš romantizmo aukso fondo:
R. Schumann, F. Schubert ir kt.
Skaityti plačiau
Birželio 2 d., sekmadienį, 15 val.
ATRASTIEJI TALENTAI
Rengiama bendradarbiaujant su
„Klaipėda Piano Masters“
Pianistai
VIKTORIJA VOROBJOVAITĖ
MINDAUGAS BALIUKEVIČIUS
SIMONAS MIKNIUS
Programa
J. P. Rameau, W. A. Mozart,
F. Chopin, F. Liszt, S. Rachmaninoff.
Skaityti plačiau
Birželio 16 d., sekmadienį, 15 val.
RETRO
EUGENIJUS CHREBTOVAS, baritonas
VYTAUTAS LUKOČIUS, fortepijonas
Programa
Populiarūs F. Sinatros, D. Martino,
E. Preslio kūriniai bei lietuviškos estrados grandų
B. Gorbulskio, S. Povilaičio, M. Noviko ir kt. kompozicijos.
Skaityti plačiau
Birželio 23 d., sekmadienį, 16 val.
SUSITIKIM PRIE PAPARČIO ŽIEDO!
INDRĖ ANANKAITĖ, sopranas
LAIMONAS BENDARAVIČIUS, tenoras
RIMVYDAS MITKUS, fortepijonas
Programa
Arijos ir duetai iš operų ir operečių,
melodijos iš populiarių miuziklų ir filmų, dainos iš
V. Kernagio, S. Povilaičio, R. Janavičiaus ir kt. repertuaro.
Skaityti plačiau